Szokujące wideo: grupa arabskich mężczyzn atakuje kilka tajskich kobiet w pobliżu Walking Street o 7 rano

Pattaya-

Dzisiaj o 7 rano w biały dzień przed hotelem Marine po drugiej stronie ulicy od Mcdonalds na 2. drodze w pobliżu Walking Street pieszy złapał na kamerze potężną bójkę między grupą mężczyzn, którzy wydają się być pochodzenia arabskiego, walczących z grupą tajskich kobiet . Jedna z kobiet została wyraźnie ranna i oszołomiona, a po incydencie leżała na ziemi.

Funkcjonariusz policji drogowej szybko zareagował, ale nie był w stanie uspokoić obu stron. Krótko po przybyciu policji drogowej, jak widać na nagraniu, jedna z dziewcząt pobiegła za innym Arabem, który odpowiedział kilkoma brutalnymi uderzeniami pięści w kobietę.

Nie jest jasne, co wywołało incydent, a wideo zostało zauważone przez policję i zostanie zbadane. Policja prosi zaangażowane strony, aby zgłosiły się i przedstawiły swoją wersję wydarzeń, zanim zostaną przez nich wytropione. To najnowsze szkodliwe wideo Pattayi, które wyszło na jaw, które szkodzi reputacji kurortu turystycznego.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/