Australian National Travis Crow przesłuchiwany w sprawie śmierci 28-letniej Tajki, mówi, że drobna kłótnia spowodowała, że ​​podskoczyła

Pattaya-

Australian National Travis Crow, lat 39, z Melbourne został zatrzymany i przesłuchany przez władze tajlandzkie w sprawie śmierci swojej dziewczyny, Wilawal Poolsukserm, 28, Ona spadł z wynajętego pokoju na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym Mint Mansion w dzielnicy Bin Lambung około 2.15 rano w poniedziałek rano, jak wcześniej informowaliśmy.

Otrzymaliśmy teraz szczegółowe informacje na temat wyników jego wywiadu i złożonych oświadczeń, a także więcej o ich sytuacji.

Na nagraniu z miejsca zdarzenia widać było ratowników medycznych próbujących ożywić kobietę, gdy leżała na ulicy, podczas gdy biały mężczyzna, ubrany w szorty i T-shirt, klęczał przy niej, płacząc i trzymając ją za rękę.

Pani Poolsukserm, która według policji pracowała w barze w dzielnicy czerwonych latarni w kurorcie, zmarła po tym, jak została zabrana do szpitala Pattaya Memorial Hospital.

Oficer śledczy Jiraya Thongchoy powiedział prasie, że pan Crow wydawał się zrozpaczony śmiercią swojej dziewczyny od dwóch lat i został zwolniony z aresztu po przesłuchaniu.

Ciało pani Poolsukserm zostało również wydane krewnym w jej rodzinnej prowincji Udon Thani do pochówku, mimo że śledztwo było kontynuowane. Przyjmuje się, że pan Crow zapłacił 20,000 XNUMX bahtów na pogrzeb.

Powiedział policji, że odwiedzał Tajlandię dwa lub trzy razy w roku przez miesiąc, aby spędzić czas ze swoją dziewczyną, a w noc jej śmierci pili w barach wokół turystycznego miasteczka.

Para wróciła do swojego pokoju około 1.30 w nocy i odbyła coś, co określił jako drobną, pijacką kłótnię, zanim poszedł wziąć prysznic i kazał swojej dziewczynie iść do łóżka.
Stwierdził, że pojawił się i zobaczył panią Poolsukserm stojącą na balkonie, a kiedy poprosił ją, żeby weszła, podskoczyła, powiedział porucznik Thongchoy.

Późnym wtorek, zrozpaczony pan Crow powiedział australijskiej prasie w rozmowie telefonicznej, że kłótnia, która poprzedziła jej śmierć „nie była nic poważniejszego niż to, co mają inne pary” i że był zdruzgotany jej śmiercią.

„Właśnie wróciłem do pokoju, w którym straciłem dziewczynę. Jestem tu na wakacjach, ale przyjeżdżam tu dość często, żeby zobaczyć się z moją dziewczyną – powiedział.

Pan Crow, chociaż zwolniony, nadal pozostanie w Pattaya, podczas gdy władze będą nadal badać jej śmierć i potencjalne dodatkowe nagrania z telewizji przemysłowej. Lokalna policja twierdzi, że Pan Crow był bardzo chętny do współpracy.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/