Wideo: Pattaya Cop otwiera ogień do ciężarówki, która przejechała punkt kontrolny w biały dzień na ruchliwej drodze

 

Klip, który został udostępniony na stronie WeLovePattaya na Facebooku, pokazuje policjanta ścigającego na piechotę odbiór, który nie zatrzymał się w rutynowym punkcie kontrolnym.

Następnie można zobaczyć, jak pojazd zawraca i wjeżdża z powrotem do nadjeżdżających pojazdów po niewłaściwej stronie drogi, podczas gdy inni kierowcy i członkowie społeczeństwa starają się ominąć policję.

Incydent, w którym policjant oddał dwa strzały, próbując wyjąć opony ciężarówki, miał miejsce we wtorek w pobliżu stacji benzynowej Esso przy ulicy Sukhumvit Pattaya 20 w dzielnicy Banglamung.

Ciężarówka zdołała uciec i odjechała w kierunku Sattahip. Policja wciąż szuka kierowcy.

W raporcie stwierdzono, że nikt nie został ranny, ale niektóre pojazdy zostały uszkodzone, gdy picker wyjechał z policji

Zapisz się!
ŹRÓDŁOKochamy Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/