Nowy szef rady autobusowej Pattaya Baht, aby egzekwować przepisy, wprowadzić nowe zasady, takie jak zakaz stania z tyłu autobusów Baht

Pattaya-

 

PATTAYA: – Nowy szef spółdzielni autobusowej Pattaya Baht powołał komisję, której zadaniem jest badanie kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego.

Sutab Sukuojai przedstawił swoje plany i politykę członkom i urzędnikom dystryktu Banglamung na spotkaniu 28 czerwca w biurze spółdzielni w Pattaya.

Nowy prezes powiedział, że pomoże armii i policji w rozprawieniu się z kierowcami nielegalnie parkującymi, niekorzystającymi z przystanków autobusowych i zbaczającymi z wyznaczonych tras. Ogłoszono również, ku zaskoczeniu kierowców autobusów bahtowych, emigrantów i turystów, że stanie w autobusie bahtowym lub z tyłu autobusu bahtowego zostanie zakazane. Osoby, które naruszają to prawo, mogą zostać obciążone do 3000 bahtów. Nie jest jasne, czy grzywną ponosi kierowca, czy osoba stojąca z tyłu.

Powodem zakazu stania z tyłu autobusów bahtów jest to, że wiele osób upadło na przestrzeni lat, na ogół pod wpływem alkoholu, i poważnie zraniło się. Rozważa się również usunięcie tylnych obszarów stojących autobusów bahtowych. Stwierdzono, że zakaz ten nastąpił natychmiast, a policja zaczęła nakładać kary na osoby stojące na plecach. Wiadomości z Pattaya mogą potwierdzić, że zdarzyło się kilka doniesień o turystach, którym nakazano zapłacić grzywnę w wysokości 3000 bahtów za stanie na plecach.

Operatorzy autobusów bahtowych zostaną również poinformowani, aby nie przepełniali autobusów bahtowych, zwłaszcza na przystankach autobusowych na drugiej drodze prowadzącej do Jomtien i Naklua. Na koniec przypomnimy kierowcom, aby nie pobierali zawyżonych cen od turystów, którzy nie znają taryfy, ani nie pobierali więcej podczas dużego natężenia ruchu.

Sutab obiecał, że osoby uznane za winne zostaną zawieszone w prawach jazdy i staną w obliczu cofnięcia prawa jazdy za powtarzające się wykroczenia.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/