Hollywood wyprodukuje przebój kinowy o ratowaniu drużyny piłkarskiej w Thai Cave

Misją uratowania 12 chłopców i ich trenera piłki nożnej z tajskiej jaskini jest poddanie się hollywoodzkiej kuracji. Dwa duże studia filmowe i jedno niezależne studio wyznaniowe ogłosiły zamiar nakręcenia filmów o epickiej akcji ratunkowej.

Jak można się było spodziewać, przy tak dużym zainteresowaniu na całym świecie, Hollywood chce zmienić akcję ratunkową w Thai Cave w kolejny wielki przebój filmowy. Chociaż będzie to dzielić, jak przyznają nawet reżyserzy, jeśli chodzi o przekształcenie tego w film, prawdopodobnie przyniesie to ogromne wyniki finansowe dla studiów.

Pure Flix, niezależne chrześcijańskie studio filmowe, planuje również nakręcić film, w którym przypisuje Bogu odpowiedzialność za uratowanie dzieci.

Filmy i ogłoszenia są obecnie w fazie preprodukcji, ponieważ dzieci wciąż przebywają w szpitalu, dochodząc do siebie.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/