Hollywood wyprodukuje przebój kinowy o ratowaniu drużyny piłkarskiej w Thai Cave

Misją uratowania 12 chłopców i ich trenera piłki nożnej z tajlandzkiej jaskini jest leczenie Hollywoodu. Dwa duże studia filmowe i jedno niezależne studio oparte na wierze ogłosiły zamiar nakręcenia filmów o epickiej akcji ratunkowej.

Nic dziwnego, że z uwagi mas na całym świecie Hollywood chce zmienić ratunek w Thai Cave w kolejny wielki hit kinowy. Choć będzie to podział, jak przyznają nawet reżyserzy, jeśli chodzi o przekształcenie go w film, prawdopodobnie przyniesie studiom znakomite wyniki finansowe.

Pure Flix, niezależne chrześcijańskie studio filmowe, również planuje nakręcić film, w którym uznają, że Bóg jest odpowiedzialny za uratowanie dzieci.

Filmy i ogłoszenia są obecnie w fazie przedprodukcyjnej, ponieważ dzieci wciąż siedzą w szpitalu i wracają do zdrowia.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/