Pattaya Van Driver złapany między furgonetką a słupem w garażu, umiera

Pattaya-

Kierowca furgonetki został znaleziony zmiażdżony na śmierć między otwartymi drzwiami furgonetki a słupem konstrukcyjnym na parkingu wczesnym rankiem, w czwartek 12 lipca.

50-letni Prasert Jenchad został znaleziony w połowie drogi z Bangkoku do furgonetki Pattaya około 1230 rano, zmiażdżony na śmierć.

Policja wezwana na miejsce zdarzenia poinformowała, że ​​poziom biegu jest w położeniu neutralnym. Wyglądało na to, że furgonetka przesunęła się, gdy pan Jenchad opuszczał pojazd, miażdżąc go na śmierć. Inny kierowca stwierdził, że van miał problemy ze skrzynią biegów i często się poruszał.

Spoczywaj w pokoju.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/