Policja w Pattaya aresztuje ponad 60 podejrzanych prostytutek na Beach Road, zszokowana ich znalezieniem

Pattaya-

Policja w Pattaya aresztowała w czwartek ponad 60 podejrzanych prostytutek, które kręciły się na Beach Road.

Rzecznik policji powiedział, że oczyszczają wizerunek miasta i powiedział, że zarówno turyści, jak i urzędnicy byli zszokowani, słysząc, że w Pattaya, która jest kurortem przyjaznym rodzinom, są prostytutki.

Aresztowane kobiety zostały przewiezione na posterunek policji przy Soi 9 i przeprowadzono na nich testy przeszłości i narkotyków. Nie zostali ukarani grzywną, ale zostali ostrzeżeni, aby znaleźć inną pracę.

Oczekuje się, że będzie to kontynuowane przez weekend, ponieważ Pattaya Marathon odbywa się wcześnie w niedzielę rano, a każdego roku podczas maratonu policja i urzędnicy próbują oczyścić plażę na czas imprezy.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/