Pijana Tajka w porannej furii samochodowej powoduje spustoszenie (wideo)

Pattaya-

Pozornie bardzo nietrzeźwa Tajka w swojej białej Toyocie Altis z tablicami rejestracyjnymi z Bangkoku wjechała w taksówkę po tym, jak zniszczyła około pięciu motocykli w porannym ruchu ulicznym około 8:00 we wtorek rano na Central Pattaya Klang. Doniesiono, że niedługo wcześniej uciekała przed kolejnym wypadkiem na drugiej drodze, gdzie według wczesnych raportów uderzyła w wózek z jedzeniem i zabiła sprzedawcę kawy. Jak widać na nagraniu, dziewczyna była bardzo zrozpaczona i wpadła w panikę.

W końcu została zatrzymana i dowieziona na komisariat.

Dalsze szczegóły podamy, gdy je otrzymamy. Nikt, łącznie z nią, nie odniósł obrażeń na miejscu drugiego zdarzenia. Wciąż napływają doniesienia o pierwszym wypadku.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/