Pijana Tajka w porannej furii samochodowej powoduje spustoszenie (wideo)

Pattaya-

Pozornie bardzo odurzona Tajka w swojej białej toyotce Altis z Bangkokiem Plates wjechała do taksówki po tym, jak około ósmej rano we wtorek rano na Central Pattaya Klang zlikwidowała około pięciu motocykli w korkach. Doniesiono, że uciekała przed innym wypadkiem na drugiej drodze, gdzie we wczesnych doniesieniach uderzyła w wózek z jedzeniem i zabiła sprzedawcę kawy. Jak pokazuje wideo, dziewczyna była bardzo zrozpaczona i w stanie paniki.

W końcu została aresztowana i przewieziona na posterunek policji.

Dalsze szczegóły podamy, gdy je otrzymamy. Nikt, łącznie z nią, nie został ranny na miejscu drugiego incydentu. Nadal napływają doniesienia o pierwszym wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/