Szokująca aktualizacja: Pijana Thai Lady w incydencie wściekłości drogowej zrobiła to ZANIM - w tym samym samochodzie!

Pattaya:

Wczoraj pisaliśmy o porannym incydencie wściekłości na drogach, w którym nietrzeźwa Tajka zabiła sprzedawcę kawy na drugiej drodze, a następnie uciekła z miejsca zdarzenia i zabrała taksówkę i pięć motocykli na drugiej drodze, powodując poważne uszkodzenia własnego pojazdu. Media społecznościowe odkryły, że to NIE jest pierwszy raz, kiedy spowodowała ogromne uszkodzenia mienia i obrażenia i uciekła bez szwanku, raniąc innych.

Zrobiła to wszystko już w 2015 roku.

W 2015 roku jeździła tą samą Toyotą Altis o tablicy rejestracyjnej 3 กณ (gor nor) 4830. Przy tej okazji uderzyła w Mazdę i przewróciła się.

Została wtedy nazwana Chutikarn Sutjantheuk, wtedy miała 38 lat.

 

Nie została ranna, ale została oskarżona przez policję w Pattaya o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu i zniszczenie mienia. Nie wiadomo, czy zarzuty zostały skierowane do sądu. Nie wiadomo też, czy obecny incydent doprowadzi do oskarżenia, tak jak powinien.

Media społecznościowe i zaniepokojona opinia publiczna domagają się w tej sprawie działania.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/