Szwedzki turysta ginie w katastrofie motocyklowej w Pattaya

Szwedzki turysta został śmiertelnie ranny, gdy jego motocykl zderzył się z innym motocyklem na drodze w Pattaya w środę, podała policja.

Posterunek policji w Pattaya został powiadomiony o wypadku na drodze Jomtien 2 w Tambon Nong Plue w dzielnicy Bang Lamung w Chon Buri o godzinie 12.30.

Turysta Tommi Nilson, lat 38, zmarł w drodze do szpitala.

Świadek, Nattharat Sainuch, lat 29, powiedział policji, że Szwed przemknął obok niego, skręcił w prawo, aby uniknąć zaparkowanego na poboczu samochodu i zderzył się z innym motocyklem, zrzucając go w dół i ślizgając się po drodze przez kilka metrów. Nie wiadomo, czy był wtedy pod wpływem alkoholu, czy też innych substancji.

Nikt inny nie został ranny.

ŹRÓDŁONation
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/