Urząd ds. Turystyki Tajlandzkiej: Reinvention of Pattaya Udane, teraz światowej klasy miejsce rodzinne

Położona na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej, około 100 km od Bangkoku, Pattaya jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Azji, zajmując ósme miejsce na liście 20 najlepszych miejsc w Azji pod względem międzynarodowych przylotów z noclegiem, według organizacji Mastercard Asia Pacific Destinations Indeks 2017. Jest również znany jako stolica seksu Tajlandii, niechciany epitet, który Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ciężko pracował, aby go rozwiać.

I to zadziałało, przynajmniej tak twierdzi Tanes Petsuwan, zastępca gubernatora TAT ds. komunikacji marketingowej. W rozmowie z czerwcową publikacją branży turystycznej TTG Asia ogłosił: „Pattaya stworzyła się na nowo dla ekskluzywnych podróżników”.

Mówi się, że kiepska reputacja kurortu pochodzi z wojny wietnamskiej, kiedy amerykańskie wojska stacjonujące w tym regionie zaczęły odwiedzać ówczesną senną wioskę rybacką, tak zafascynowani lokalną gościnnością, że wracali coraz liczniej. Gdy to zrobili, placówki R&R powstały, aby zaspokoić wszelkie potrzeby żołnierzy i narodziła się Pattaya, którą dziś rozpoznajemy – do 2012 roku w mieście liczba mężczyzn przewyższała liczbę kobiet, z prawie sześcioma mężczyznami na cztery kobiety, zgodnie z podanymi danymi Reuters przez TAT.

„TAT zapewnia, że ​​jej strategia marketingowa i polityka, aby posunąć Tajlandię do przodu jako „Miejsce docelowe wysokiej jakości”, poszły we właściwym kierunku… i zdecydowanie sprzeciwiają się wszelkim formom turystyki seksualnej”.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOThethaiger.com
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/