Tajski Urząd Turystyki: Odrodzenie Pattayi Udane, teraz światowej klasy miejsce dla rodzin

Położona na wschodnim wybrzeżu Zatoki Tajlandzkiej, około 100 km od Bangkoku, Pattaya jest jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych Azji, zajmując ósme miejsce na liście 20 najlepszych miejsc w Azji pod względem międzynarodowych przylotów z noclegiem, według organizacji Mastercard Asia Pacific Destinations Indeks 2017. Jest również znany jako stolica seksu Tajlandii, niechciany epitet, który Urząd Turystyki Tajlandii (TAT) ciężko pracował, aby go rozwiać.

I to zadziałało, przynajmniej tak twierdzi Tanes Petsuwan, zastępca gubernatora TAT ds. komunikacji marketingowej. W rozmowie z czerwcową publikacją branży turystycznej TTG Asia ogłosił: „Pattaya stworzyła się na nowo dla ekskluzywnych podróżników”.

Mówi się, że kiepska reputacja kurortu pochodzi z wojny wietnamskiej, kiedy amerykańskie wojska stacjonujące w tym regionie zaczęły odwiedzać ówczesną senną wioskę rybacką, tak zafascynowani lokalną gościnnością, że wracali coraz liczniej. Gdy to zrobili, placówki R&R powstały, aby zaspokoić wszelkie potrzeby żołnierzy i narodziła się Pattaya, którą dziś rozpoznajemy – do 2012 roku w mieście liczba mężczyzn przewyższała liczbę kobiet, z prawie sześcioma mężczyznami na cztery kobiety, zgodnie z podanymi danymi Reuters przez TAT.

„TAT zapewnia, że ​​jej strategia marketingowa i polityka, aby posunąć Tajlandię do przodu jako „Miejsce docelowe wysokiej jakości”, poszły we właściwym kierunku… i zdecydowanie sprzeciwiają się wszelkim formom turystyki seksualnej”.

ŹRÓDŁOThethaiger.com
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/