Policja w Pattaya City egzekwuje taksówki, wypisując bilety za 1000 bahtów

Pattaya-
Lokalne wiadomości podały, że wielu taksówkarzy Pattaya zostało zatrzymanych w trakcie rozprawy z użyciem liczników poza Central Festival, ponieważ czterodniowy weekend świąteczny rozpoczął się w piątek i sobotę.
Szef Departamentu Transportu Lądowego w Chonburi, Kanit Jiamrujikun, był w mieście, aby egzekwować prawo, które mówi, że ponad pięciuset taksówkarzy Pattaya musi włączyć licznik.
Spadek flagi powinien wynosić 40 bahtów na pierwsze dwa kilometry, ale ostatnie raporty jasno pokazują, że praktycznie nigdy nie używają swoich liczników i zamiast tego podają własne ceny, zwykle około 200-300 bahtów na krótkich dystansach.
Władze powiedziały taksówkarzom, że to musi się skończyć. Jednak taksówkarze uważają, że ze względu na rosnące ceny gazu minimum powinno wynosić 100 bahtów na pierwsze dwa kilometry.
Kanit powiedział, że wielu turystów przyjechało do miasta na czterodniowe wakacje i zasługują na uczciwe traktowanie ze strony taksówkarzy.
Werdykt będzie dotyczył tego, w jaki sposób zostanie rozwiązany i czy będzie to tymczasowe represje, czy będzie to miało charakter długoterminowy.
ŹRÓDŁOMenedżer online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/