Policja w Pattaya City egzekwuje taksówki, wypisując bilety za 1000 bahtów

Pattaya-
Lokalne wiadomości podały, że wielu taksówkarzy Pattaya zostało zatrzymanych w trakcie rozprawy z użyciem liczników poza Central Festival, ponieważ czterodniowy weekend świąteczny rozpoczął się w piątek i sobotę.
Szef Departamentu Transportu Lądowego w Chonburi, Kanit Jiamrujikun, był w mieście, aby egzekwować prawo, które mówi, że ponad pięciuset taksówkarzy Pattaya musi włączyć licznik.
Spadek flagi powinien wynosić 40 bahtów na pierwsze dwa kilometry, ale ostatnie raporty jasno pokazują, że praktycznie nigdy nie używają swoich liczników i zamiast tego podają własne ceny, zwykle około 200-300 bahtów na krótkich dystansach.
Władze powiedziały taksówkarzom, że to musi się skończyć. Jednak taksówkarze uważają, że ze względu na rosnące ceny gazu minimum powinno wynosić 100 bahtów na pierwsze dwa kilometry.
Kanit powiedział, że wielu turystów przyjechało do miasta na czterodniowe wakacje i zasługują na uczciwe traktowanie ze strony taksówkarzy.
Werdykt będzie dotyczył tego, w jaki sposób zostanie rozwiązany i czy będzie to tymczasowe represje, czy będzie to miało charakter długoterminowy.
ŹRÓDŁOMenedżer online
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/