Aktualizacja: ZNALEZIONO Zaginioną Osobę Gary'ego Bella, powracającego do Wielkiej Brytanii

Tajlandia-

Wcześniej informowaliśmy, jak rodzina Gary'ego Bella skontaktowała się z tajlandzkimi mediami i poprosiła o informacje na temat ich zaginionego ojca. Pan Bell przez miesiąc odwiedzał Tajlandię, łącznie z Bangkokiem i Pattaya. Miał wrócić do domu i spóźnił się na lot, a rodzina i przyjaciele donieśli, że jest w trudnej sytuacji psychicznej. Przez całe wakacje nie miał kontaktu z rodziną, która nie jest taka jak on.

Jego córka, Nicola Bell, skontaktowała się z mediami społecznościowymi i lokalną prasą, aby uzyskać pomoc w znalezieniu go i upewnieniu się, że wszystko jest w porządku. Na swoim facebooku poinformowała dzisiaj, 28 lipca, że ​​skontaktowała się z nią policja w Szkocji.

Policja szkocka, dzięki wskazówce przekazanej przez media, z powodzeniem zlokalizowała pana Bella i potwierdziła, że ​​jest on w drodze do domu do Wielkiej Brytanii i żyje i ma się dobrze. Jego dokładna lokalizacja i stan bytu nie są znane, jednak wraca do rodziny i jest zdrowy.

Rodzina Bell pragnie podziękować wszystkim, którzy udostępnili i skontaktowali się ze swoimi obserwatorami i przyjaciółmi, aby poinformować ich o zaginionej osobie.

 

Zapisz się!
ŹRÓDŁONicola Bell na Facebooku
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/