Policja w Pattaya City aresztuje prawie 100 nastoletnich motocyklistów, konfiskuje rowery

Motocykle będą musiały naprawiać głośne rury wydechowe i opłacane przez przestępców

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych 29 lipca 2018 r., około godziny 1:30 zaraz po zakończeniu świąt religijnych, gen. broni Nantachat Supamongkol, szef policji w Chonburi i jego zespół odpowiadali na skargi zaniepokojonych obywateli dużych „gangów” nastolatków Ścigaj się niebezpiecznie głośnymi i dużymi motocyklami z dużą prędkością po ulicach Jomtien w różnych lokalizacjach. On i jego zespół dotarli do źródła skarg na Second Road i odkryli blisko stu nieletnich w pobliżu obszaru Jomtien Second Road, z wieloma przypadkowymi i obserwującymi ludzi, a także około trzydziestu dużych motocykli i kierowców wyścigowych.

Nieletni prawie przejęli cały obszar ulicy, zamykając go na wyścig i zakłócając ruch uliczny. Policja podjęła szybkie działania i zażądała od wszystkich nieletnich poddania się badaniom narkotykowym i moczu. Kilkoro dało wynik pozytywny i zostało zatrzymanych, a ich rodzice skontaktowali się z ich rodzicami, aby je odebrać i porozmawiać z policją.

Skonfiskowano wiele motocykli, głównie za posiadanie rur wydechowych i poziomu hałasu, które są niezgodne z prawem i ograniczeniami związanymi z hałasem. Młodocianym właścicielom powiedziano, że ich rowery mogą odebrać ich dorośli krewni, ale naruszenia wydechu i hałasu muszą zostać naprawione i opłacone przez przestępców, a następnie zwrócone do poziomu prawnego, zanim rowery zostaną wydane. Rowery zostały przewiezione do lokalnego warsztatu samochodowego w celu przeprowadzenia wymaganych zmian, aby były zgodne.

 

ŹRÓDŁOWiadomości z Pattaya 13
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/