Para zamordowała w stylu egzekucji w biały dzień na oczach dziesiątek turystów na Górze Buddy

Dziesiątki turystów było świadkami strzelaniny w popularnej atrakcji turystycznej

Pattaya-

Młoda para Tajów została brutalnie zamordowana w stylu egzekucji na oczach dziesiątek turystów w biały dzień, bezpośrednio przed główną lokalną atrakcją turystyczną, Górą Buddy.

Obok siebie na miejscu zdarzenia w niedzielę zginęli Paweena Nameuangrak, 20 i 21-letni Anantachai Jaritram.

Paweena została trafiona czterokrotnie kulami kalibru 9 mm, a jej chłopak trzy razy. Na miejscu zdarzenia policja znalazła sześć łusek po nabojach i dużo krwi.

Para leżała obok samochodu Toyota Innova, który para i dwoje przyjaciół wynajęli na jeden dzień z hotelu, w którym przebywali w południowej części Pattaya.

Ich dwóm znajomym, 20-letnim Worathepowi Masoonngernowi i 43-letniemu Sayan Sreesuk, nic się nie stało.

Noppadol Bunsamer, lat 33, powiedział, że turyści wynajęli go, by obwoził ich po atrakcjach w rejonie Pattaya. Byli na pływającym targu iw ogrodach Nong Nuch i mieli wracać do miasta.

Para właśnie wychodziła się napić, kiedy rozległy się strzały. Noppadol powiedział, że skurczył się na siedzeniu kierowcy ze strachu. Dziesiątki turystów biegło z krzykiem i chowało się za pojazdami i innymi przedmiotami, aby uciec przed ostrzałem.

Worathep powiedział, że para była zakochanymi w szkole średniej spoza obszaru Pattaya, którzy spotkali się w M3 (klasa 10). Postanowili pojechać do Pattaya, aby świętować urodziny Paweeny w sobotę i skorzystać z czterodniowego weekendu wakacyjnego. Powiedział, że wielu mężczyzn interesuje się Paweeną, ponieważ jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Policja podejrzewa trójkąt miłosny i szuka kierowcy czerwonej tablicy rejestracyjnej Hondy CRV o numerze ก (gor) 5195, skąd prawdopodobnie padły strzały. Poprosili członków lokalnej społeczności, aby zwracali uwagę na ten pojazd, ale zachowali ostrożność, ponieważ kierowca jest uważany za uzbrojonego i niebezpiecznego.

Góra Buddy to popularny obszar turystyczny, w którym na zboczu góry wyrzeźbiony jest duży posąg buddyjski, odwiedzany przez kilka tysięcy turystów dziennie.

Przekażemy więcej aktualizacji, gdy tylko je otrzymamy, jednak policja działa szybko i zapewniła opinię publiczną, że był to indywidualny spór, prawdopodobnie trójkąt miłosny, i żaden turysta nie ucierpiał ani nie był zagrożony podczas incydentu.

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/