Para zamordowała w stylu egzekucji w biały dzień na oczach dziesiątek turystów na Górze Buddy

Dziesiątki turystów były świadkami strzelaniny w popularnej atrakcji turystycznej

Pattaya-

Młoda para Tajów została brutalnie zamordowana w stylu egzekucji na oczach dziesiątek turystów w biały dzień, bezpośrednio przed główną lokalną atrakcją turystyczną, Górą Buddy.

W niedzielę martwi obok siebie na scenie byli Paweena Nameuangrak, lat 20 i 21 Anantachai Jaritram.

Paweena została czterokrotnie trafiona kulami 9mm, a jej chłopak trzykrotnie. Policja znalazła na miejscu zdarzenia sześć łusek i dużo krwi.

Para leżała przy samochodzie Toyota Innova, który wraz z dwoma przyjaciółmi wynajęli na cały dzień w hotelu, w którym mieszkali w South Pattaya.

Ich dwóch przyjaciół, Worathep Masoonngern, lat 20 i Sayan Sreesuk, lat 43, nie zostało rannych.

Noppadol Bunsamer, lat 33, powiedział, że turyści wynajęli go, aby jeździł po atrakcjach w okolicy Pattaya. Byli na pływającym targu i ogrodach Nong Nuch i mieli wracać do miasta.

Para właśnie wyszła na drinka, kiedy rozległy się strzały. Noppadol powiedział, że skurczył się ze strachu na siedzeniu kierowcy. Dziesiątki turystów uciekały z krzykiem i chowały się za pojazdami i innymi przedmiotami, aby uciec przed ostrzałem.

Worathep powiedział, że para była ukochanymi ze szkoły średniej spoza obszaru Pattaya, którzy spotkali się w M3 (rok 10). Postanowili pojechać do Pattayi, aby w sobotę świętować urodziny Paweeny i skorzystać z czterodniowego weekendu. Powiedział, że wielu mężczyzn interesuje się Paweeną, ponieważ jest bardzo atrakcyjną kobietą.

Policja podejrzewa trójkąt miłosny i szuka kierowcy czerwonej tablicy rejestracyjnej Hondy CRV o numerze rejestracyjnym ก (gor) 5195, skąd prawdopodobnie pochodziły strzały. Poprosili członków lokalnej społeczności, aby zwracali uwagę na ten pojazd, ale byli ostrożni, ponieważ kierowca jest uważany za uzbrojonego i niebezpiecznego.

Góra Buddy jest popularnym obszarem turystycznym, gdzie w zboczu wyrzeźbiony jest duży buddyjski obraz, który odwiedza nawet kilka tysięcy turystów dziennie.

Będziemy dostarczać więcej aktualizacji, gdy je otrzymamy, jednak policja działa szybko i zapewniła opinię publiczną, że był to spór indywidualny, prawdopodobnie trójkąt miłosny, i żaden turyści nie zostali skrzywdzeni ani nie byli w niebezpieczeństwie podczas incydentu.

ŹRÓDŁOCodzienne wiadomości
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/