Aktualne informacje na temat podwójnego morderstwa w Buddha Mountain: Policja twierdzi, że ma solidny trop, spodziewa się dobrych wiadomości za dzień lub dwa

Pattaya-

 

Policja w Chonburi prowadząca śledztwo w sprawie podwójnego morderstwa na Górze Buddy zorganizowała wczoraj konferencję prasową i ogłosiła, że ​​ma solidne tropy, a zabójca wkrótce zostanie pociągnięty do odpowiedzialności.

Zastępca szefa prowincji gen. dyw. Pol Chettha Komonwatthana rozmawiał z dziennikarzami po spotkaniu na posterunku policji w Na Jomtien.

Powiedział, że sprawa była prawdopodobnie trójkątem miłosnym z udziałem współpracownika, którego zidentyfikowali w miejscu pracy ofiary, która jest głównym podejrzanym i jest obecnie poszukiwana.

Powiedział, że wiadomo, że napastnik wysiadł z czerwonego CRV, zanim zastrzelił najpierw kobietę, a potem mężczyznę na oczach dziesiątek turystów w biały dzień na popularnej atrakcji turystycznej Góra Buddy.

Dwie ofiary – na wakacjach w Pattaya – zostały kilkakrotnie trafione i zginęły na miejscu, podczas gdy podejrzany wskoczył do samochodu i uciekł. Dwóch innych z parą na wakacjach nie zostało rannych. Dziesiątki turystów znajdujących się w pobliżu zanurkowało, by się ukryć, i zostało wstrząśniętych i pokrytych bliznami po incydencie.

 

Generał dywizji Chettha powiedział, że na parkingu nie było kamer CCTV, ale kamery w innych miejscach pokazały, że CRV pojechał na Sukhumvit Road i jechał w kierunku Pattaya.

Stamtąd, czy jechało się prosto do Sri Racha, czy skręcało w prawo na autostradę, jest badane, donosi Thai Rath.

Powiedział, że nad sprawą pracuje policja i że za jeden lub dwa dni powinny być dobre wieści.

 

Obraz po treści postu
ŹRÓDŁOTajski Rat
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/