Lokalni urzędnicy przeprowadzają ponowne uchwalenie podwójnej egzekucji, ostrzegają rzekomego biznesmena, że ​​idą po niego

Domniemany mózg egzekucji, pan Fat, lokalizacja milionera z Phuket jest obecnie nieznana.

Pattaya-

Szef policji w Chonburi miał kilka mocnych słów na temat rzekomego inicjatora morderstwa w stylu podwójnej egzekucji młodej pary Tajów przed popularną atrakcją turystyczną Góra Buddy w tym tygodniu, które miało miejsce na oczach dziesiątek turystów.

Przemawiając po odtworzeniu działalności mężczyzny, który udzielił informacji o ruchach pary, gen. maj. w Phuket jako Pan Gruby. Pan Fat do tej pory milczał, a jego lokalizacja jest publicznie nieznana w związku z zarzutami, że zaaranżował uderzenie na parę po rzekomym osobistym sporze.

„Przyprowadź wszystkich katów i poddaj się. Jeśli spróbujesz uciec, dopadniemy Cię – możesz być tego pewien.

„Kiedy cię znajdziemy i jeśli sprzeciwisz się aresztowaniu, zostaniesz zastrzelony”.

„Sia Uan” (Pan Gruby) to pseudonim Panyi Yingdang.

Wódz usiłował również uspokoić opinię publiczną przerażoną podwójnym morderstwem w stylu egzekucji na parkingu przy popularnej atrakcji turystycznej w Sattahip niedaleko Pattaya:

„Społeczeństwo może wierzyć policji w Chonburi. Aresztujemy ich wszystkich. Wszystko będzie uczciwe, jawne i zgodne z prawem”.

„Policji w Chonburi nie można kupić”, powiedział dziennikarzom na posterunku policji w Na Jomtien.

Wcześniej Daily News donosiło, że 43-letni Sayan Srisuk został zabrany do sześciu miejsc w Pattaya i Sattahip w ramach rekonstrukcji jego roli w zbrodni. Oświadczył policji, że był jednym z grupy osób, których przypuszczalnie było pięć, wynajętych przez pana Grubego do zamordowania pary i dostarczenia informacji o ich lokalizacji. Wbrew wcześniejszym doniesieniom NIE był strzelcem i kierowcą pojazdu, ale był związany z wewnętrznym kręgiem i przekazywał informacje o ruchach pary, które doprowadziły do ​​ich zabójstwa. W pełni współpracuje z policją.

Wcześniejsze doniesienia w innych mediach sugerowały, że zapłacono mu 20,000 XNUMX bahtów za informacje dotyczące miejsca pobytu pary.

Atrakcyjna dwudziestoletnia Paweena Namuangrak i jej 21-letni przyjaciel Anantachai Jaritram, kelner w Nakorn Pathom, zostali zastrzeleni w niedzielę gradem kul na oczach zszokowanych turystów. Byli na wycieczce po atrakcjach Pattaya w ramach obchodów urodzin Paweeny.

Uważa się, że Paweena miała związek, który zerwała z Panyą, Panem Grubym, który później wysłał swojej rodzinie milion bahtów, mimo że nie chcieli tego, próbując ją odzyskać.

Rodzice Anantachai powiedzieli, że ich syn i Paweena nie byli kochankami, a jedynie dobrymi przyjaciółmi. Oświadczyli również, że Anantachai nie znał sytuacji między Paweeną a Panem Grubym i został zabity tylko za związek z nią.

Więcej informacji przekażemy, gdy je zdobędziemy.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/