Pojmany kierowca w Double Murder na Górze Buddy, rzekomy geniusz i milioner z Phuket, pan Fat, prawdopodobnie uciekł do Kambodży

Połączony kontyngent policji Chonburi, Sa Kaew i Regionu 2 otoczył dom w prowincji Sa Kaew o 2 nad ranem dziś rano, gdzie kazali mężczyźnie znanemu jako „Urodzony” wyjść z podniesionymi rękami.

Zgodził się i został aresztowany. Jest 35-letnim Kiatisak Surangsaengmeebun i przyznał się do kierowania pojazdem używanym podczas podwójnego morderstwa „Szpiega i Fosa”, którzy zginęli w podwójnym morderstwie na parkingu w niedzielę.

Był nieugięty, że nie był strzelcem, ale powiedział, że za jazdę zapłacił mu 100,000 XNUMX bahtów przez bogatego mężczyznę z Phuket, Panyę Yingdang – znaną jako „Sia Uan” lub Mr Fat.

Powiedział glinom, że zabrał Panyę i Sayan na miejsce zbrodni. Użyto dwóch samochodów.

Po zbrodni dowiózł Panyę do Klong 13 w Khao Sam Sip w Sa Kaew, gdzie Panya zmienił pojazdy po przekazaniu mu 100,000 XNUMX bahtów. Powiedział, że wierzył Panyi, a następnie udał się do Kambodży, chociaż nie wiedział, z którego skrzyżowania korzystał.

Kiatisak następnie pojechał Vigo, ale miał wypadek po drodze w pobliżu urzędów miejskich w Sa Kaew. Twierdził, że miał wypadek, ponieważ był bardzo zdenerwowany. Twierdzi, że nie zdaje sobie sprawy z tego, jaki dokładnie spór miał Pan Gruby z parą.

Postanowił ukryć się w domu swojej matki, gdzie został aresztowany.

Kiatisak został osobiście zabrany przez szefa policji w Chonburi, generała dywizji Nanthacharta Suphamongchona na dalsze przesłuchanie w Chonburi.

Sprawa trwa.

ŹRÓDŁOPattaya Codzienne Wiadomości
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/