Niezidentyfikowana tajska młodzież zabita przez pociąg w Na Jomtien, możliwe samobójstwo

Na Jomtien-

Niezidentyfikowany młodzieniec, który nie miał dokumentu tożsamości, ale wygląda na obywatela Tajlandii w wieku kilkunastu lub dwudziestu kilku lat, został zabity przez pociąg dzisiaj w czwartek, 11 sierpnia około godziny 00:2 na części torów znajdujących się w Na Jomtien.

Uderzenie bólu było tak silne, że według władz dosłownie oderwało mu obie nogi do pozycji oddalonej o około 20 metrów.

Maszynista pociągu zatrzymał się, wezwał władze i przez dwadzieścia minut czekał na urzędników, którzy po przybyciu na miejsce zbadali miejsce zdarzenia. Niezidentyfikowany kierowca był wstrząśnięty i zdenerwowany i stwierdził, że młodzieniec wbiegł pod pociąg bez ostrzeżenia.

Spoczywaj w pokoju.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/