Niezidentyfikowana tajska młodzież zabita przez pociąg w Na Jomtien, możliwe samobójstwo

Na Jomtien-

Niezidentyfikowany młodzieniec, który nie miał tożsamości, ale wydaje się być obywatelem Tajlandii w wieku dwudziestu lub kilkunastu lat, został zabity przez pociąg około godziny 11:00 dzisiaj w czwartek, 2 sierpnia, na części torów znajdujących się w Na Jomtien.

Uderzenie bólu było tak silne, że według władz dosłownie oderwało mu obie nogi do pozycji około 20 metrów.

Maszynista pociągu zatrzymał się, zadzwonił do władz i przez dwadzieścia minut czekał na urzędników, którzy po przybyciu zbadali miejsce zdarzenia. Kierowca, którego nie zidentyfikowano, był wstrząśnięty i zdenerwowany, i stwierdził, że młodzieniec wybiegł przed pociąg bez ostrzeżenia.

Spoczywaj w pokoju.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/