Uczciwy kierowca minibusa zwraca turystom plecak z gotówką w wysokości 5000 bahtów

Pattaya-

Pan Sachin Yadav (22 l.) niedawno przyjechał z czterema przyjaciółmi z Indii na swoje pierwsze wakacje do Tajlandii. On i jego przyjaciele wynajęli minibus, którym jeździł 39-letni pan Sanya Tong Thong, aby zwiedzać lokalne atrakcje turystyczne. Po zakończeniu dnia i powrocie do swojego hotelu przy Soi One przy Beach Road pan Yadav w chwili zapomnienia zapomniał o plecaku, w którym znajdowało się wiele rzeczy osobistych i pięć tysięcy bahtów, czyli około 150 dolarów, w gotówce.

Pan Thong znalazł plecak pod koniec swojej zmiany, poinformował o tym swojego przełożonego i tam go przechował. Jego przełożony skontaktował się z panem Yadavem, korzystając z informacji, które posiadał w aktach dotyczących wycieczki, i ponownie ich połączył.

Obaj mężczyźni byli uśmiechnięci, a pan Yadav rozmawiał z lokalnymi mediami. Stwierdził, co następuje:

„To moja pierwsza podróż i pierwszy dzień w Pattaya. Zostaję jeszcze cztery dni. Jestem zachwycona szczerością i życzliwością Tajów. To naprawdę kraina uśmiechu. Dziękuję bardzo za umożliwienie mi wakacji.”

Pan Thong oświadczył tajskim mediom, że nigdy nie zatrzyma czegoś, co nie jest jego własnością

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/