Uczciwy kierowca minibusa zwraca turystom plecak z gotówką w wysokości 5000 bahtów

Pattaya-

22-letni Sachin Yadav przyjechał niedawno z czterema przyjaciółmi z Indii na swoje pierwsze wakacje do Tajlandii. On i jego przyjaciele wynajęli minibus, aby odwiedzić lokalne atrakcje turystyczne, prowadzony przez 39-letniego pana Sanya Tong Thong. Po skończeniu dnia i powrocie do hotelu przy Soi One na Beach Road, pan Yadav w chwili zapomnienia zapomniał o swoim plecaku, który zawierał wiele rzeczy osobistych i pięć tysięcy bahtów, około 150 dolarów w gotówce.

Pan Thong odkrył plecak pod koniec swojej zmiany, poinformował swojego przełożonego i tam go schował. Jego przełożony skontaktował się z panem Yadavem, korzystając z informacji, które posiadali na temat trasy, i ponownie zjednoczył tę dwójkę.

Obaj mężczyźni byli uśmiechnięci, a pan Yadav rozmawiał z lokalnymi mediami. Stwierdził, co następuje:

„To moja pierwsza podróż i pierwszy dzień do Pattaya. Zostanę jeszcze cztery dni. Cieszę się z uczciwości i życzliwości Tajów. To naprawdę jest kraina uśmiechów. Bardzo dziękuję za zrobienie mi wakacji.”

Pan Thong oświadczył tajskim mediom, że nigdy nie zatrzyma czegoś, co nie było jego

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/