Armia i policja we wspólnej operacji z urzędnikami USA napadają na nocny targ Thep Prasit, przechwytują 4 miliony bahtów podrobionych i pirackich towarów

Pattaya-

Od około 11:00 ostatniego wieczoru, w sobotę wieczorem, dziesiątki policji, urzędników państwowych i wojska najechało na targ Thep Prasit Night. Operacją kierował zastępca szefa Biura Policji Turystycznej, generał dywizji Pol Surachate Hakpan, który stwierdził, że jest to wspólna operacja z amerykańskimi urzędnikami na ich żądanie, aby powstrzymać pirackie towary pochodzące z Tajlandii.

Urzędnicy byli zszokowani, gdy podczas zwykłej pobieżnej inspekcji na całym rynku odkryli ponad dziesięć tysięcy artykułów o wartości około czterech milionów bahtów, które nie były towarami oryginalnymi. Stwierdzili, że kupując te towary turyści krzywdzą odpowiednie firmy i powinni kupować je tylko od licencjonowanych sprzedawców.

Urzędnicy powiedzieli, że naloty będą kontynuowane w Pattaya i na rynkach, aby zapewnić, że pirackie towary nie będą miały miejsca w Pattaya. Nie jest jasne, czy właściciele straganów również zostali zatrzymani lub wszczęto postępowanie sądowe, czy też ich towary zostały jedynie skonfiskowane. Nie jest również jasne, co stanie się ze skonfiskowanymi towarami.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/