Armia i policja we wspólnej operacji z urzędnikami USA napadają na nocny targ Thep Prasit, przechwytują 4 miliony bahtów podrobionych i pirackich towarów

Pattaya-

Począwszy od około 11:00 zeszłego wieczoru, w sobotę wieczorem, dziesiątki policji, urzędników państwowych i wojska dokonały nalotu na nocny targ Thep Prasit. Operacją kierował zastępca szefa Biura Policji Turystycznej, generał dywizji Pol Surachate Hakpan, który stwierdził, że była to wspólna operacja z urzędnikami USA na ich polecenie, mająca na celu zatrzymanie pirackich towarów pochodzących z Tajlandii.

Urzędnicy byli zszokowani, gdy podczas pobieżnej kontroli odkryli na całym rynku ponad dziesięć tysięcy przedmiotów o wartości około czterech milionów bahtów, które nie były towarami oryginalnymi. Stwierdzili, że kupując te towary, turyści szkodzą odpowiednim firmom i że powinni kupować tylko od licencjonowanych sprzedawców.

Urzędnicy powiedzieli, że naloty będą kontynuowane w Pattaya i na rynkach, aby zapewnić, że pirackie towary nie będą miały miejsca w Pattaya. Nie jest jasne, czy właściciele straganów również zostali zatrzymani lub postawieni przed sądem, czy też ich towary tylko skonfiskowane. Nie wiadomo też, co stanie się z skonfiskowanymi towarami.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/