Tajski klub nocny The Rain dokonał nalotu, znaleziono wielu narkomanów i nieletnich klientów, w tym dzieci w wieku dziesięciu lat

Jomtien-

Dziś o 4:30 rano, 5 sierpnia 2018 r., policja dokonała nalotu na klub nocny The Rain, znajdujący się w pobliżu nocnego targu Rompho w Jomtien po skargach okolicznych mieszkańców na głośną muzykę i zakłócenia w okolicy w nocy.

Po przybyciu władze odkryły, że prawie 50 klientów imprezowało, piło i dobrze się bawiło. Policja włączyła światła i odkryła, że ​​dyskoteka była otwarta po upływie licencjonowanego czasu zamknięcia, chociaż mieli odpowiednią licencję.

Władze były zszokowane, gdy okazało się, że kilku klientów miało zaledwie dziesięć lat w lokalu, pijąc i imprezując ze starszym rodzeństwem i przyjaciółmi. Policja sprawdziła również wszystkich klientów pod kątem narkotyków i znalazła dziesięciu użytkowników z pozytywnym wynikiem testu, którzy zostali aresztowani i przywiezieni na posterunek policji w celu dalszego przetworzenia.

Skontaktowano się z rodzicami niepełnoletnich patronów i zostaną one wydane swoim rodzicom. Kierownik klubu nocnego został aresztowany i aresztowany za liczne naruszenia i wykroczenia. Władze zalecą, aby zakład otrzymał pięcioletnie powiadomienie o zamknięciu.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/