Urzędnicy ds. Zdrowia organizują spotkanie w sprawie wybuchu gorączki denga Chonburi, przekazują 87,000 XNUMX bahtów rodzinom niedawnych ofiar

Pattaya-

W poniedziałek, 6 sierpnia 2018 r., około godziny 2:00, lokalna rada ds. zdrowia i rządowa komisja ds. okolice Chon Buri.

Stwierdzono, że w porównaniu z 2015 rokiem jest o 45,000 XNUMX przypadków gorączki denga więcej niż w poprzednich latach, co stawia Chon Buri w sytuacji czerwonego kodu. Gorączka denga jest przenoszona głównie przez komary i ukąszenia komarów, a najbardziej dotknięte obszary to generalnie nie właściwa Pattaya, ale peryferyjne obszary Chon Buri i tajskie wioski. Chociaż niektórzy turyści złapali gorączkę denga, większość to obywatele Tajlandii.

W tym roku doszło do kilku zgonów z powodu gorączki denga. Rząd przekazał w sumie około 87,000 XNUMX bahtów rodzinom ofiar, które były obecne i wdzięczne za darowiznę na spotkaniu.

Władze stwierdziły, że zespoły urzędników służby zdrowia ścigały larwy komarów i niszczyły je w kilku problematycznych obszarach średnio przez trzy dni w tygodniu. Ostrzegali miejscowych, aby zakrywali się podczas wychodzenia i stwierdzili, że obszary ze stojącą wodą stanowią największe zagrożenie dla mieszkańców. Stwierdzili również, że spray na komary może pomóc uniknąć ukąszeń.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/