Uczciwy tajlandzki taksówkarz zwraca torbę z 30,000 XNUMX bahtów zapominalskiemu chińskiemu turyście

Pattaya-

Ostatnio w wiadomościach pojawiło się kilka historii o uczciwych taksówkarzach zwracających rzeczy zapominalskim turystom. Mamy inny incydent, który miał miejsce dzisiaj, z udziałem uczciwego kierowcy.

Chiński turysta Mingkin Chen, lat 45, spieszył się odwiedzając lokalną atrakcję turystyczną i zostawił swoją torbę z 30,000 60 bahtów w różnych walutach, paszport, wszystkie karty kredytowe i klucz do hotelu na tyle taksówki. Taksówkarz, XNUMX-letni Jumpol Sariya, zakończył zabieranie pana Chen na atrakcję i odebrał dwóch innych pasażerów, którzy zwrócili uwagę pana Sariyi na torbę.

Pan Sariya wrócił do atrakcji turystycznej, ale nie mógł znaleźć pana Chen. Następnie udał się na lokalny posterunek policji, aby szukać pomocy w jego zlokalizowaniu. Lokalna policja turystyczna z powodzeniem zlokalizowała pana Chen i ponownie połączyła się na posterunku policji. Pełen emocji i wdzięczny pan Chen podarował kierowcy 2000 bahtów i prezent w postaci biżuterii.

Pod koniec dnia były to tylko uśmiechy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/