Poważny wypadek motocyklowy między tajlandzkim turystą a chińskim turystą, ostrzeżenie: treść graficzna.

Pattaya-

Dziś o 3:00 rano, 7 sierpnia 2018 r., doszło do poważnego wypadku motocyklowego między chińskim turystą a tajlandzkim obywatelem przed Soi 14 na 2nd Road znajdującej się obok popularnego Tim Beer Bar i Avenue Shopping Mall.

Zszokowani pracownicy i klienci mniejszego baru piwnego bezpośrednio przed wypadkiem obserwowali, jak jeden z kierowców, rzekomo Taj, pan Watcharapong Lunnud, lat 24, stracił kontrolę i uderzył w samochód zaparkowany bezpośrednio przed pasek z rzekomą dużą prędkością. Jego rower wymknął się spod kontroli i przyciął 33-letniego Guo Xiao z Chin, który również został z niego wyrzucony.

Obaj mężczyźni przeżyli, jednak odnieśli poważne obrażenia. Pan Lunnud obficie krwawił z głowy i wydawał się mieć liczne obrażenia wewnętrzne, a pan Xiao nie był w stanie zareagować ani się poruszać i prawdopodobnie miał wiele złamań i złamań. Obaj zostali przewiezieni przez służby ratunkowe do lokalnych szpitali w ciężkim stanie. Pan Lunnud nie miał na sobie hełmu, jednak pan Xiao go miał, co zdawało się ratować go przed poważniejszymi obrażeniami głowy.

Policja będzie prowadzić dochodzenie w pobliżu telewizji przemysłowej, która, jak potwierdzili, działała w celu ustalenia winy w incydencie i czy zeznania świadków dotyczące przyczyny były prawidłowe.

Zdjęcia i wideo poniżej, ostrzeżenie, obrazy graficzne. Pełną galerię zdjęć można znaleźć na naszym Instagramie, Instagram.com/Thepattayanews.

hi

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/