Domniemany rosyjski morderca poszukiwany przez Interpol schwytany w Pattaya

Pattaya-

Wczoraj rano, 7 sierpnia 2018 r. o godz. 11:00 Policja rejonu Pattaya pod kierownictwem gen. broni Songsiri Siri Suka i gubernatora Chonburi nakazała zastępcy policji Thanat Khun Suksie wicepremierowi w Chonburi aresztowanie Ivana Skiby z Rosji na poszukiwanym nakazie Interpolu za morderstwo. Nakaz dotarł do policji poprzedniego dnia po otrzymaniu informacji, że pan Skiba ukrywa się w Pattaya. Dzięki współpracy z Imigracją urzędnicy Interpolu i rosyjskiej policji Chonburi byli w stanie zlokalizować pana Skibę w ciągu dwunastu godzin.

Domniemane morderstwo miało miejsce 9 października poprzedniego roku. Pan Skiba uciekł z Rosji po rzekomym czynie i przez jakiś czas ukrywał się w Chonburi.

Pan Ivan miał wcześniej problemy z policją w Pattaya. Został aresztowany w marcu za przemyt narkotyków, marihuany, wpłacił kaucję i przyznał się do winy w sądzie, płacąc nieujawnioną grzywnę. Jednak zasadniczo był na zwolnieniu warunkowym i może również spotkać się z dalszymi karami i zakazem tajlandzkich władz. Jest to jednak najmniejsze z jego obaw, jako że władze rosyjskie sprowadzą go z powrotem do Rosji, aby zajął się jego oskarżeniami o morderstwo.

Pan Ivan był również na przedłużeniu pobytu od 5 sierpnia.

Został bez incydentów aresztowany w mieszkaniu w Jomtien i będzie przetrzymywany w areszcie do czasu transportu do Rosji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/