Domniemany rosyjski morderca poszukiwany przez Interpol schwytany w Pattaya

Pattaya-

Wczoraj rano, 7 sierpnia 2018 r., o godzinie 11:00 rano, policja rejonu Pattaya, pod kierownictwem generała broni Songsiri Siri Suk, oraz gubernator Chonburi wydali rozkaz zastępcy Departamentu Policji Thanatowi Khun Suksa, wicepremierowi w Chonburi, aresztowanie Ivana Skiby z Rosji poszukiwany listem gończym Interpolu za morderstwo. Nakaz dotarł do wiadomości policji poprzedniego dnia dzięki wskazówce, że pan Skiba ukrywa się w Pattaya. Dzięki współpracy Urzędu Imigracyjnego, Interpolu i rosyjskiej policji funkcjonariusze Chonburi byli w stanie zlokalizować pana Skibę w ciągu dwunastu godzin.

Domniemane morderstwo miało miejsce 9 października poprzedniego roku. Pan Skiba po zarzucanym mu akcie uciekł z Rosji i przez pewien czas ukrywał się w Chonburi.

Pan Ivan miał wcześniej problemy z policją w Pattaya. Został aresztowany w marcu za posiadanie przemytu narkotyków, marihuany i wpłacenie kaucji oraz przyznał się do winy w sądzie, płacąc nieujawnioną grzywnę. Jednak zasadniczo przebywał na zwolnieniu warunkowym i może również spotkać się z dalszymi karami i zakazem wstępu do Tajlandii - poinformowały władze Tajlandii. To jednak najmniejsze z jego zmartwień, ponieważ władze rosyjskie sprowadzą go z powrotem do Rosji, aby zajął się oskarżeniami o morderstwo.

Od 5 sierpnia pan Iwan przebywał również na zwolnieniu lekarskim.

Został aresztowany bez incydentów w mieszkaniu w Jomtien i będzie przetrzymywany w areszcie do czasu transportu do Rosji.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/