Amerykanin zrzuca swoje martwe dziecko z Brooklyn Bridge w Ameryce, ucieka do Tajlandii

Tata z Bronxu uciekł do Tajlandii po tym, jak niósł w plecaku swoje martwe 7-miesięczne dziecko po Nowym Jorku i wrzucił swoje ciało do rzeki w pobliżu Mostu Brooklińskiego i innych atrakcji turystycznych, poinformowała w środę policja.

Tajskie władze zatrzymały 37-letniego Jamesa Currie, kiedy wylądował w Bangkoku na podstawie informacji przekazanych im przez władze amerykańskie i zablokowały mu wjazd do kraju, a na żądanie USA zatrzymały go w niepublikowanym miejscu, powiedział szef detektywów NYPD Dermot Shea. W ciągu kilku dni wróci do Nowego Jorku, aby stanąć przed oskarżeniem o ukrycie ludzkiego zwłok, powiedziała Shea.

Turysta z Oklahomy zauważył w niedzielę ciało odziane w pieluchy. Jej mąż wyciągnął martwe dziecko z East River na brzeg i próbował je ożywić.

„To łamiąca serce sprawa” – powiedziała Shea.

Matka dziecka, która mieszka oddzielnie od ojca w Bronksie, widziała wiadomości o dziecku. Następnego dnia dowiedziała się, że Currie nie podrzuciła dziecka do przedszkola.

Shea powiedziała, że ​​36-letnia kobieta zadzwoniła pod numer 911 po próbie skontaktowania się z Currie. Podczas rozmowy powiedziała dyspozytorowi, że widziała raport o dziecku znalezionym w rzece i obawia się najgorszego, dodał.

Shea powiedziała, że ​​dziecko żyło, kiedy Currie zabrał go do swojego mieszkania w Bronksie około 12:30 w sobotę, na podstawie umowy o opiekę. Dodał, że dziecko zmarło, zanim Currie wyjechał i udał się na Manhattan około 1:30 w niedzielę.
Film pokazuje Currie idącego w kierunku rzeki i niosącego dziecko w plecaku, który zaprojektował jako nosidełko. Widziano plecak unoszący się w rzece w pobliżu ciała chłopca.

W oczekiwaniu na autopsję mogą zostać postawione dodatkowe zarzuty. W tym tygodniu nie oczekuje się ustalenia przyczyny śmierci dziecka.

Diana Campbell ze Stillwater w stanie Oklahoma po raz pierwszy zauważyła dziecko około godziny 4 w niedzielę. Jej mąż, Monte Campbell, wszedł do płytkiej wody w pobliżu South Street Seaport na linii brzegowej Manhattanu, zabrał dziecko i rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową.

„Właśnie zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​w wodzie jest dziecko” – powiedział Monte Campbell. „Zadzwoniłem pod 911. W tym momencie myślałem, że to lalka”.

Powiedział, że dziecko nie oddycha i nie wykazuje pulsu.

Policjanci przybyli kilka minut później i zabrali dziecko na chodnik dla pieszych, gdzie kontynuowali resuscytację krążeniowo-oddechową, zanim dziecko zostało zabrane do szpitala i ogłoszone zgonem.

Currie wsiadł na pokład samolotu do Bangkoku około 2:20 w poniedziałek. Matka dziecka zadzwoniła pod numer 911 około godziny 9:XNUMX w poniedziałek.
„Myślę, że to oczywiste, dlaczego dana osoba próbowała uciec tak szybko, jak to możliwe” – powiedziała Shea.
Currie i matka dziecka nie byli małżeństwem, a policja nie ma informacji o innych dzieciach między nimi, powiedziała Shea.

Shea powiedziała, że ​​wstępne śledztwo wykazało, że administracja miejskich usług dla dzieci nie miała żadnych wcześniejszych raportów na temat dziecka lub pary.

„Nie mamy żadnych czerwonych flag, które istniały wcześniej” – powiedziała Shea.

ŹRÓDŁOABC News
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/