Szef policji miasta Pattaya uruchamia program „Big Fort”, aby wykorzenić rekiny pożyczkowe i złe kontrakty

Pattaya-

Komendant policji miasta Pattaya, Apichai Krobpech, osobiście uruchomił program mający na celu pomóc w rozwiązaniu rosnącego problemu nielegalnych lichwiarzy i zawieraczy transakcji, którzy żerują na biednych i znajdujących się w niekorzystnej sytuacji w Pattaya.

Ogłosił, że w zeszłym miesiącu postawili przed sądem dziesięciu lichwiarzy, którzy pobierali wygórowane stopy procentowe i żerowali na osobach, które nie rozumiały konsekwencji udzielenia im pożyczki. Wiele z tych lichwiarzy ma egzekutorów, którzy reagują agresją i przemocą fizyczną na osoby posiadające niespłacone pożyczki.

Program Big Fort ma również na celu powstrzymanie złych umów między firmami i osobami fizycznymi, które również stawiają klienta w niekorzystnej sytuacji. Policja oświadczyła, że ​​każdy, kto uważa, że ​​ma złą umowę lub utknął w złym pożyczce, powinien się z nim skontaktować, posuwając się nawet do opublikowania na ulotce jego osobistego adresu e-mail, ponieważ lichwiarze są czymś, co policja bardzo poważnie.

Potwierdziliśmy, że dotyczy to również obcokrajowców i emigrantów, którzy uważają, że zostali oszukani przez lichwiarza lub utknęli w złej umowie i czują, że nie mogą się z niej wydostać.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/