Szef policji miasta Pattaya uruchamia program „Big Fort”, aby wykorzenić rekiny pożyczkowe i złe kontrakty

Pattaya-

Szef policji miasta Pattaya, Apichai Krobpech, osobiście uruchomił program, który ma pomóc zwalczyć narastający problem nielegalnych pożyczkodawców i pośredników, którzy żerują na pokrzywdzonych i biednych w Pattaya.

Zapowiedział, że w ciągu ostatniego miesiąca postawili przed sądem dziesięciu lichwiarzy, którzy naliczali wygórowane stopy procentowe i żerowali na osobach, które nie rozumieły konsekwencji pożyczki dla nich. Wiele z tych rekinów pożyczkowych ma egzekutorów, którzy reagują agresją i przemocą fizyczną wobec osób, które mają niespłacone pożyczki.

Program Big Fort ma również na celu powstrzymanie złych umów między firmami a osobami fizycznymi, które również stawiają klienta w niekorzystnej sytuacji. Policja stwierdziła, że ​​każdy, kto czuje, że ma zły kontrakt lub utknął w złej pożyczce, aby się z nim skontaktować, posuwając się nawet do opublikowania swojego osobistego adresu e-mail na ulotce, ponieważ lichwiarz jest czymś, co policja bardzo przyjmuje. na serio.

Potwierdziliśmy, że dotyczy to obcokrajowców i emigrantów, którzy wierzą, że padli ofiarą rekina pożyczkowego lub utknęli w złym kontrakcie i czują, że nie mogą się z tego wydostać.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/