Motocykl zderza się z sześciokołową ciężarówką, giną dwaj obywatele Tajlandii

Pattaya-

Dzisiejszego ranka o godzinie 2:00 rano, 10 sierpnia 2018 r., generał pol Srirom Srikraipak z komisariatu policji w Nongprue w Chonburi został powiadomiony o poważnym wypadku motocyklowym w pobliżu torów kolejowych na Soi Chaiyaphruek.

Po przybyciu na miejsce z ratownikami znaleźli uszkodzony motocykl Honda Wave na drodze, który zderzył się z sześciokołową ciężarówką z Khon Kaen dostarczającą produkty do Chonburi.

Na drodze ciężko ranni leżały 32-letni Sun Matcharoen i niezidentyfikowana młoda Tajka, uważana za jego dziewczynę, ale nie miała przy niej żadnych dowodów tożsamości. Ratownicy próbowali uratować życie obu ciężko rannym Thai, ale nie udało im się i obaj zginęli na miejscu.

Pan Somchai Chan Sa-ara, lat 47, który był świadkiem wypadku, powiedział Pattaya News, że pan Matcharoen jechał z bardzo dużą prędkością, kiedy stracił kontrolę nad torami kolejowymi, uderzając w wyboj i wjeżdżając w tył samochodu. sześciokołowa ciężarówka. Uderzenie było tak brutalne, że Sa-ara opisał to jako, cytuję, jak tsunami.

Kierowca sześciokołowej ciężarówki nie odniósł obrażeń i współpracował z policją w śledztwie. Tory kolejowe są wyposażone w system telewizji przemysłowej, który policja zbada w celu utworzenia kopii raportu naocznego świadka.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/