Khao Kheow Open Zoo w ramach specjalnej uczty prezentuje nowego rzadkiego lemura urodzonego 1 sierpnia w Dzień Matki

Pattaya-

1 sierpnia 2018 r. dwa rzadkie pięciokolorowe lemury, czasami nazywane Lobster Lemur w otwartym zoo Khao Kheow, urodziły małego lemura. To wspaniała wiadomość dla zoo, ponieważ pięciokolorowy lemur jest jednym z najbardziej zagrożonych i prawie wymarłych lemurów na świecie i jest powszechnie uważany za najpiękniejszego lemura na świecie i może być bardzo trudny do rozmnażania w niewoli.

Zoo oficjalnie zaprezentowało publiczności małego Lemura i jego dwójkę dumnych rodziców w tegoroczny Dzień Matki jako specjalną ucztę.

Setki podekscytowanych turystów stłoczyło się wokół i ustawiło się w kolejce, aby zobaczyć jeden z najbardziej egzotycznych i najpiękniejszych Lemurów na świecie.

Lemur nie pochodzi z Tajlandii, chociaż kiedyś był. Ten szczególny lemur występuje naturalnie tylko w niektórych odległych częściach Indonezji i jest prawie wymarły. Są wegetarianami i żyją głównie z liści i roślin.

 

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/