Tajski pracownik budowlany wpada przez luźne płytki, ciężko ranny

Pattaya-

Robotnik budowlany pracujący przy domu w Soi Wat Sawang Fa Phuttharam 5 spadł przez luźne płytki dwa piętra niżej i został poważnie ranny we wtorek, 14 sierpnia 2018 r.

Pan Tinnakorn Chan Kaew, lat 24 i obywatel Tajlandii, wpadł przez luźne dachówki podczas pracy na dachu. Wylądował na twardej cementowej podłodze i strzaskał nogę wraz z innymi obrażeniami i siniakami.

Fundacja ratunkowa Shang Boriboon przybyła szybko i zapewniła na miejscu leczenie mężczyzny, który wył z bólu przed zabraniem go do szpitala. Jego współpracownicy stwierdzili, że był to dziwny wypadek, a pan Kaew przejeżdżał przez coś, co wyglądało na bezpieczny odcinek, kiedy upadł.

Firma budowlana odpowiedzialna za projekt stwierdziła, że ​​wszystkie środki ostrożności były przestrzegane prawidłowo i był to dziwny wypadek.

Oczekuje się, że pan Kaew całkowicie wyzdrowieje.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/