Thai Disco The 90s Bar napadnięty przez policję, odkryto wiele przestępstw

Pattaya-

O godzinie 3:00 w środę 15 sierpnia 2018 r. policja Pattaya wraz z urzędnikami dystryktu Banglamung dokonała nalotu na dyskotekę o nazwie 90's Bar, która, co dziwne, nie odtwarzała żadnej muzyki z lat 90., znajdująca się na Soi Bongkot po tym, jak zaniepokojeni lokalni mieszkańcy zgłosili stały głośny hałas w przeszłości legalne godziny pracy.

Funkcjonariusze policji byli zszokowani, gdy odkryli, że pomimo legalnego pozwolenia na zamknięcie dyskoteki o godzinie 2:00 w nocy, dyskoteka była nadal otwarta i pełna tajlandzkiej młodzieży, z których większość piła napoje alkoholowe po legalnej sprzedaży o godzinie 2:00.

Funkcjonariusze postanowili przetestować klientów i personel pod kątem narkotyków i odkryli, że 4 mężczyzn i jedna kobieta mają pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy. Dodatkowo jeden patron nie miał w ogóle dowodu osobistego, a kilku nie ukończyło dwudziestu lat. Osoby te zostały aresztowane i przewiezione do Soi 9 w celu przetworzenia.

W końcu funkcjonariusze poszli sprawdzić licencje zakładu, a ich szok i podziw nie ustały. Dyskoteka nie miała licencji na otwarcie po godzinie 2:00, nie miała licencji na sprzedaż alkoholu po godzinie 2:00, a ponadto nie miała żadnej licencji prawnej na otwarcie w ogóle. Kierownik obiektu został aresztowany i przewieziony na komisariat policji na Soi 9 w celu przeprowadzenia postępowania sądowego. Nie wiadomo, czy miejsce zostanie zasugerowane do zamknięcia długoterminowego, czy tymczasowego.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/