Thai Disco Bar z lat 90. przeszukany przez policję, wykryto wiele przestępstw

Pattaya-

W środę 3 sierpnia 00 r. o 15:2018 rano policja w Pattaya we współpracy z urzędnikami okręgu Banglamung wkroczyła do dyskoteki zwanej 90's Bar, która, co dziwne, nie grała żadnej muzyki z lat 90., zlokalizowanej przy Soi Bongkot po tym, jak zaniepokojeni lokalni mieszkańcy zgłosili stały, głośny hałas już dawno temu. legalne godziny pracy.

Funkcjonariusze policji byli zszokowani, gdy odkryli, że pomimo legalnego pozwolenia na zamknięcie lokalu o godzinie 2:00 w nocy, dyskoteka była nadal otwarta i wypełniona tajską młodzieżą, z których większość piła napoje alkoholowe po legalnej godzinie sprzedaży wynoszącej 2:00 w nocy.

Funkcjonariusze postanowili przetestować klientów i personel na obecność narkotyków i odkryli, że 4 mężczyzn i jedna kobieta uzyskały pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy. Dodatkowo jeden klient w ogóle nie miał dowodu osobistego, a kilku nie ukończyło dwudziestego roku życia. Osoby te zostały aresztowane i przewiezione do Soi 9 w celu przetworzenia.

W końcu funkcjonariusze poszli sprawdzić licencje zakładu, a ich szok i podziw nie ustały. Dyskoteka nie miała pozwolenia na otwarcie po 2:00 w nocy, nie miała pozwolenia na sprzedaż alkoholu po 2:00 w nocy, a co więcej, nie miała żadnego prawnego pozwolenia na otwarcie. Kierownik obiektu został aresztowany i doprowadzony na komisariat policji przy Soi 9 w celu przeprowadzenia postępowania sądowego. Nie wiadomo, czy obiekt zostanie zasugerowany na zamknięcie długoterminowe, czy tymczasowe.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/