Aresztowany bezdomny po włamaniu się do sklepu, kradzieży jedzenia, telefonów i kart kredytowych

Pattaya-

O 3:00 w czwartek, 16 sierpnia 2018 r. nietrzeźwy bezdomny włamał się do sklepu z krakersami i żywnością na Soi 10. Ku swojemu zdziwieniu nie przewidział, że właścicielka i jej rodzina spali na górze, ponieważ mieszkają na górze. sklep.

Właścicielkę, 60-letnią Annę Constant, obudził płacz dziecka i hałas na dole. Jej syn zszedł na dół, gdzie znalazła bezdomnego mężczyznę, który przewrócił półki z jedzeniem i potykał się. Bezdomny mężczyzna, którego nie udało się zidentyfikować, a policja nadal go nie zidentyfikowała, ale wydaje się być czterdziestoletnim obywatelem Tajlandii, został zatrzymany przez syna i przetrzymywany do przybycia policji.

Mężczyzna twierdził, że nic nie zrobił i wszedł do środka przez przypadek, ale przy jego osobie znaleziono kilka telefonów komórkowych, które ładowały się na dole, kilka kart kredytowych i gotówkę z kasy oraz kilka puszek jedzenia ze sklepu.

Mężczyzna został aresztowany i przewieziony do Soi 9 w celu przetworzenia.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/