Bezdomny zatrzymany po włamaniu do sklepu, kradzieży żywności, telefonów i kart kredytowych

Pattaya-

W czwartek 3 sierpnia 00 r. o godzinie 16:2018 w nocy nietrzeźwy bezdomny włamał się do sklepu z krakersami ryżowymi i sklepem spożywczym mieszczącym się przy Soi 10. Ku swemu zdziwieniu nie przewidział, że właścicielka i jej rodzina śpią na piętrze, ponieważ mieszkają powyżej sklep.

Właścicielkę, 60-letnią Annę Constant, obudził płacz dziecka i hałas na dole. Jej syn zszedł na dół, gdzie zastał bezdomnego, który przewracał półki z jedzeniem i potykał się. Bezdomny, który nie ma dokumentu tożsamości, a policja nadal nie zidentyfikowała, ale wygląda na czterdziestoletniego obywatela Tajlandii, został zatrzymany przez syna i przetrzymywany do czasu przybycia policji.

Mężczyzna twierdził, że nic nie zrobił i wszedł przez przypadek, ale przy nim znaleziono kilka telefonów komórkowych, które ładowały się na dole, kilka kart kredytowych i gotówkę z kasy oraz kilka puszek jedzenia ze sklepu.

Mężczyzna został aresztowany i dowieziony do Soi 9 w celu przesłuchania.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/