Lokalni mieszkańcy Pattaya i niepełnosprawni Tajowie narzekają… znowu… na ludzi parkujących na chodnikach dla niepełnosprawnych na drogach w Pattaya

Pattaya-

Wcześniej omawialiśmy i informowaliśmy o mieszkańcach Pattaya, którzy skarżyli się na niepełnosprawnych obszarach drogi, z których ludzie korzystają do parkowania. W ciągu ostatnich dwóch lat Pattaya City zarezerwowało obszary niektórych dróg w niektórych częściach miasta, takich jak Soi Chang Pan, tylko jako utrudnienia. Jest to przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich i niepełnosprawnych, aby mieć ekspresową drogę do iz tych wiosek.

Dzisiaj, 16 sierpnia 2018 r., około godziny 3:00, kilku zdenerwowanych mieszkańców i osób wysłało te zdjęcia do nas i innych lokalnych mediów i poprosiło władze miasta o podjęcie działań. Jak wyraźnie widać na tych szokujących zdjęciach, lokalni mieszkańcy i emigranci zlekceważyli pasy spacerowe i do jazdy konnej dla osób niepełnosprawnych i wykorzystywali je do parkowania.

Urzędnicy miasta Pattaya szybko zareagowali i powiedzieli, że będą pracować nad holowaniem tych pojazdów. Zakwestionowali również, czy osoby parkujące są zdezorientowanymi turystami lub emigrantami, którzy nie rozumieją, do czego służy ten odcinek drogi. Oświadczyli, że będą zapewniać regularne kontrole obszarów dla niepełnosprawnych w Pattaya i holować pojazdy, o których mowa, jeśli nadal będą tam parkować. Jedną z sugestii było również, aby naruszający przepisy kierowcy uczestniczyli w spotkaniach z niepełnosprawnymi mieszkańcami, aby usłyszeć od nich, jak parkowanie w ich okolicy wpływa na ich życie.

 

Przekażemy więcej wiadomości na ten temat, gdy je otrzymamy.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/