Po skargach urzędnicy wojskowi i lokalni podejmą działania na małej plaży za hotelem Asia

Pattaya-

Jednym z „tajemnic” Pattaya i Jomtiena jest cicha, zaciszna plaża położona za hotelem Asia na Soi 4 ​​na wzgórzu Pratamnak, do której prowadzą schody prowadzące na cichą, ustronną, spokojną plażę, o której nie wie większość turystów, a nawet wielu mieszkańców.

Jednak w ostatnich latach armia i lokalni urzędnicy wymusili zamknięcie i usunięcie budynków i małych firm zbudowanych na plaży wbrew tajlandzkiemu prawu. Chociaż lokalne firmy zastosowały się do zaleceń, wiele z nich nie ukończyło całkowicie pracy i opuściło, jak widać na zdjęciach, fundamenty, śmieci, betonowe filary, na wpół otwarte budynki itp.

Lokalni urzędnicy próbowali znaleźć właścicieli budynków, aby zmusić ich do ukończenia pracy i usunięcia naruszających je konstrukcji, aby mogli przywrócić plażę do jej cichego, wygodnego i osobliwego wyglądu. Jednak większości lokalnych właścicieli już nie ma, a wielu nie było na pierwotnych aktach własności gruntów i budynków.

Dlatego we współpracy z armią opracowują plan oficjalnego usunięcia i odnowienia tego obszaru tej plaży i przywrócenia tego paskudztwa do pierwotnego przeznaczenia.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/