Po skargach urzędnicy wojskowi i lokalni podejmą działania na małej plaży za hotelem Asia

Pattaya-

Jednym z „sekretów” Pattayi i Jomtiena jest cicha, ustronna plaża położona za hotelem Asia przy Soi 4 ​​na wzgórzu Pratamnak, do której prowadzą schody, które schodzą na cichą, ustronną, spokojną plażę, którą większość turystów, a nawet wielu mieszkańców nie wiem o.

Jednak w ostatnich latach armia i lokalni urzędnicy zmusili budynki i małe firmy wybudowane na plaży wbrew tajlandzkiemu prawu do zamknięcia i usunięcia. Chociaż lokalne firmy spełniły wymagania, wielu nie dokończyło pracy całkowicie i odeszło, co widać na zdjęciach, fundamentach, śmieciach, betonowych filarach, na wpół otwartych budynkach itp.

Lokalni urzędnicy próbowali znaleźć właścicieli budynków, aby zmusili ich do zakończenia pracy i usunięcia obrażających konstrukcji, aby mogli przywrócić plażę cichą, wygodną i osobliwą wygląd. Jednak większości lokalnych właścicieli nie ma już w pobliżu, a wielu nie było na pierwotnych czynach gruntów i budynków.

Dlatego opracowują plan we współpracy z armią, aby oficjalnie usunąć i odnowić ten obszar tej plaży i przywrócić ten paskudny pierwotny cel.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/