Brutalny wypadek samochodowy na szczycie Soi 16 na 100km+, kierowca cudem przeżywa z drobnymi obrażeniami

Pattaya-

W piątek, 2 sierpnia 00 r., o godzinie 17:2018, czarny chevrolet coupe o numerze rejestracyjnym 9805 rozbił się na zakręcie w pobliżu Soi 16 w Banglamung, niszcząc samochód.

Świadek, pani Pornthip Sae Taw, lat 58, której dom znajduje się po drugiej stronie ulicy, usłyszała trzask podczas oglądania telewizji. Oświadczyła prasie, że na tym niebezpiecznym zakręcie, na którym znajduje się kilka znaków ostrzegających przed zbliżaniem się do celu, często dochodzi do poważnych wypadków, w tym wielu śmiertelnych. Wezwała służby ratownicze, gdy tylko wyszła na zewnątrz i zobaczyła rozmiary katastrofy. Była zaskoczona, widząc kierowcę wysiadającego z pojazdu, oszołomionego, ale z niewielkimi obrażeniami ręki.

Przybyli policjanci i ratownicy zabrali do szpitala 37-letnią Thanę Charnkit z Nakhon Ratchisima. Ratownicy powiedzieli, że jej stan jest bezpieczny i stabilny.

Policja twierdzi, że będzie badać incydent i będzie szukać narkotyków lub alkoholu jako możliwej przyczyny wypadku. Prędkość samochodu utknęła na ponad 100 km na godzinę na desce rozdzielczej, więc prędkość była oczywiście czynnikiem. Omawiany zakręt, który jest dość stromy, sugeruje 20 km na godzinę lub mniej.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/