Brutalny wypadek samochodowy na szczycie Soi 16 na 100km+, kierowca cudem przeżywa z drobnymi obrażeniami

Pattaya-

O godzinie 2:00 w piątek 17 sierpnia 2018 r. Black Chevy Coupe o numerze rejestracyjnym 9805 rozbił się na zakręcie w pobliżu Soi 16 w Banglamung, rozwalając samochód.

Świadek, 58-letnia pani Pornthip Sae Taw, której dom znajduje się po drugiej stronie ulicy, usłyszała trzask podczas oglądania telewizji. Powiedziała prasie, że na tym niebezpiecznym zakręcie, który ma kilka znaków mówiących o zmniejszaniu prędkości przy zbliżaniu się, często zdarzają się poważne wypadki, wiele śmiertelnych, w latach, w których tu mieszkała. Zadzwoniła do służb ratunkowych, gdy tylko wyszła na zewnątrz i zobaczyła rozmiary katastrofy. Z zaskoczeniem zobaczyła, jak kierowca wysiada z pojazdu, oszołomiony, ale z niewielkimi obrażeniami ramienia.

Pojawili się policjanci i ratownicy i zabrali do szpitala kobietę, 37-letnią Thanę Charnkit z Nakhon Ratchisima. Ratownicy powiedzieli, że jest w bezpiecznym i stabilnym stanie.

Policja twierdzi, że będzie prowadzić śledztwo w sprawie incydentu i będzie brać pod uwagę narkotyki lub alkohol jako możliwą przyczynę wypadku. Prędkość samochodu utknęła na desce rozdzielczej na ponad 100 km na godzinę, więc prędkość była oczywiście czynnikiem. Omawiany zakręt, który jest dość stromy, sugeruje 20 KM na godzinę lub mniej.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/