Policja i urzędnicy miejscy napadają na nielicencjonowany tajski klub nocny w chacie mieszkalnej

Pattaya-

O godzinie 3:00 w sobotę 18 sierpnia 2018 r. policja rejonowa Pattaya wraz z urzędnikami okręgowymi Banglamung dokonała nalotu na nielicencjonowany i niezgodny z prawem tajski klub nocny działający w chacie mieszkalnej w pobliżu South Pattaya Moo 10 po skargach lokalnych mieszkańców dotyczących głośnego hałasu i pijanych nastolatków na ulicach o każdej porze nocy.

Odkryli, że przerobiony dom rzeczywiście był nielicencjonowanym klubem nocnym i był pełen młodych Tajów, którzy pili i imprezowali.

Przeszli do testu narkotykowego i sprawdzili karty identyfikacyjne klientów i odkryli, że osiem osób uzyskało pozytywny wynik testu na obecność metamfetaminy Crystal. Dodatkowo dwie osoby nie posiadały dowodów osobistych. Trzy osoby nie ukończyły dwudziestego roku życia, zgodnie z prawem przebywania w lokalu alkoholowym w Tajlandii.

Policja aresztowała osoby, które naruszyły prawo i zidentyfikowała właściciela przekształconego przedsiębiorstwa i oskarżyła je o otwarcie nieruchomości bez zezwolenia, otwarcie nieruchomości poza prawem, dopuszczenie do picia nieletnich, dopuszczenie do picia ponad ustawowy limit, dopuszczenie narkotyków do prowadzenia działalności gospodarczej, nieposiadania koncesji na działalność rozrywkową, alkoholową lub gospodarczą oraz dystrybucji alkoholu bez zezwolenia Ministerstwa Alkoholu. Właściciel został aresztowany i oczekuje się, że czeka go długi czas w systemie sądowym.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/