Organizator imprezy Pool Party z wideo Orgy pojawia się na posterunku policji w Pattaya, wypowiada się przeciwko obraźliwym, wulgarnym i szokującym aktom

Pattaya-

Pan Coron Maloney, organizator imprezy Color Beach Party w popularnym hotelu Pattaya 18 sierpnia, pojawił się na posterunku policji w Pattaya dzisiaj o godzinie 4:30, 20 sierpnia 2018 r., aby stawić się przed policją w Pattaya i współpracować z nią w dochodzeniu w sprawie rzekomo obraźliwe, wulgarne i szokujące wideo, które miało miejsce podczas imprezy.

Pan Maloney oświadczył, że w pełni współpracuje z policją, a incydent, który miał miejsce na wideo, pomimo wielu zabezpieczeń, kamer i personelu, miał miejsce w odosobnionym zakątku basenu, którego nie widziano, dopóki materiał nie został opublikowany.

Stwierdził, że był osobiście urażony i zdenerwowany wideo, które miało miejsce podczas wydarzenia, które miało siedem wcześniejszych udanych wydarzeń bez żadnych problemów, i będzie w pełni współpracował z policją w Pattaya, aby znaleźć osoby zaangażowane w czyny. Stwierdził, że uznał materiał za wulgarny, obraźliwy i sprzeczny z wizerunkiem Pattaya jako kurortu przyjaznego rodzinom. Stwierdził również, że impreza przy basenie jest otwarta dla wszystkich i jest imprezą integracyjną i nie będzie tolerować tak obraźliwego i wulgarnego zachowania.

Osoba, która opublikowała wideo, została zidentyfikowana i zachęcona do poddania się. Policja twierdzi, że wie, kim jest ta osoba, i jeśli się nie zgłosi, będzie ścigana w najszerszym zakresie prawa. Pan Maloney stwierdził, że osoba ta powinna była zgłosić problem kierownictwu i bezpieczeństwu, a nie nagrać wideo i opublikować na forum publicznym, a następnie mogła wezwać odpowiednie władze do zajęcia się sytuacją. Zamiast tego wideo zostało opublikowane w mediach społecznościowych i stanie w obliczu pełnego wymiaru ustawy o przestępstwach komputerowych, za którą grozi do dziesięciu lat więzienia.

Osoby na filmie filmującym obrzydliwe i przerażające akty zostały zidentyfikowane, ale nie zostały zlokalizowane i prawdopodobnie ukrywają się lub próbują uciec z kraju. Władze Tajlandii zachęcają ich do publicznego przeprosin i porozmawiania z nimi o incydencie.

O tej historii będziemy informować na bieżąco.

 

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/