Szokująca i ofensywna orgia na basenie w popularnym hotelu Pattaya przyciąga uwagę policji i rządu

Pattaya-

Film nakręcony na imprezie przy basenie w popularnym i dobrze znanym hotelu położonym w pobliżu Soi 2 przy Beach Road w Pattaya 18 sierpnia zwrócił uwagę rządu i policji, którzy twierdzą, że szukają przestępców, którzy zrujnowali wizerunek Tajlandii i turyści w filmie.

Szokujące i potencjalnie obraźliwe wideo, które nie odzwierciedla wartości przyjaznego rodzinom kurortu Pattaya, pokazuje, że kilku obcokrajowców ma coś, co wydaje się być niesamowicie szokującymi aktami seksualnymi publicznie w basenie na imprezie w hotelu przed dziesiątkami turystów i Obywatele Tajlandii.

Policja, rząd, miejscowi i turyści byli zszokowani, urażeni i przerażeni tym filmem, który nie pokazuje właściwego wizerunku Pattayi i Tajlandii, a kiedy stał się wirusowy na stronach internetowych, lokalni mieszkańcy, którzy byli zdenerwowani i obrażeni, złożyli skargę do odpowiednich urzędników.

Impreza, zwana Color Beach Party, miała również wiele skarg na głośną muzykę oraz destrukcyjne i obraźliwe zachowanie ze strony innych mieszkańców hotelu, którzy chcieli pozostać anonimowi.

Policja oświadczyła, że ​​będzie w pełni ścigać wszystkich zaangażowanych łącznie z tymi, którzy zrobili film na imprezie za naruszenie ustawy o przestępstwach komputerowych i niezgłoszenie sprawy bezpośrednio urzędnikom, a nie publikowanie w mediach społecznościowych. Obecnie pracują z hotelem w celu zidentyfikowania zaangażowanych osób i poprosili, aby wystąpiły naprzód i zgłosiły się, zanim je znajdą. Urzędnicy Pattaya poinformowali również, że hotel otrzymał oficjalne ostrzeżenie i współpracują z lokalnymi urzędnikami, aby znaleźć osoby, które naruszyły prawo i zrujnowały wizerunek Pattaya.

My tutaj, w wiadomościach The Pattaya, udostępniamy obrazy z filmu, które zostały udostępnione przez publiczne media i rząd, aby pomóc zidentyfikować zaangażowane osoby i w żaden sposób nie popierać ani nie wspierać działań, które miały miejsce. W tej chwili nie udostępnimy całego filmu, aby nie urazić naszych czytelników.

Przekażemy więcej informacji, gdy nadejdzie, i życzymy tajskim urzędnikom powodzenia w schwytaniu przestępców.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/