Amerykański emigrant aresztowany za rzekome dźgnięcie żony z Tajlandii przed siedmioletnim synem w Pattaya

Pattaya-

W środę policja aresztowała Amerykanina w kondominium w Pattaya po tym, jak rzekomo pobił i dźgnął swoją żonę z Tajlandii, poważnie ją raniąc.

Posterunek policji w Pattaya został zaalarmowany o 5.30 rano, że napadnięta Tajka potrzebuje pomocy i czeka na posterunku policji na drodze wzdłuż obszaru Jomtien Beach.

Policja rzuciła się na miejsce zdarzenia, aby znaleźć nienazwaną Tajkę i jej siedmioletniego syna czekających. Kobieta została ciężko ranna z raną na głowie i raną kłute w prawą stronę ciała. Powiedziała policji, że jej mąż, amerykański emigrant, dźgnął ją nożem na oczach jej syna.

Kobieta została przewieziona do pobliskiego szpitala.

49-letni Damrong Arjdee, funkcjonariusz ochrony sieci Condotel w Pattaya, powiedział policji, że kobieta wybiegła z budynku z synem, aby szukać pomocy, i zabrała ich do budki policji, by poczekali na pomoc.

Następnie policja sprawdziła pokój na trzecim piętrze budynku i aresztowała 49-letniego Nicholasa Danę Hillmana. Na podłodze znaleziono sześć noży, a pokój wyglądał na splądrowany. Na podłodze leżała prawie pusta butelka whisky, aw szufladzie znaleziono zamykaną na suwak torebkę z krystaliczną metą.

Pan Hillman wydawał się być bardzo pod wpływem alkoholu i być może zażył narkotyki i został aresztowany. Jego krew zostanie zbadana, aby potwierdzić, że był pod wpływem narkotyków i alkoholu. Nie był w stanie złożyć zeznania na policji, ponieważ był zbyt pijany, aby w tym czasie właściwie mówić. Policja poczeka, aż wytrzeźwieje, a następnie złoży zeznanie.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/