Południowokoreański turysta okradziony z wielu rzeczy, całkowity koszt około 70,000 1000 bahtów i XNUMX dolarów w gotówce koreańskich dolarów

Pattaya-

We wczesnych godzinach porannych 22 sierpnia 2018 r. pan Jiyoung Hong z Korei Południowej zgłosił policji w Pattaya, że ​​został okradziony w swoim pokoju hotelowym poprzedniego wieczoru po zabraniu do domu Tajki, którą spotkał na Walking Street.

Stwierdził, że stracił złotą bransoletkę o wartości 50,000 18,000 bahtów, złote pierścionki o wartości XNUMX XNUMX bahtów i około tysiąca dolarów w koreańskiej gotówce.

Twierdzi, że poprzedniego wieczoru był pod wpływem alkoholu i postanowił zabrać do domu atrakcyjną dziewczynę, którą poznał na Walking Street. W swoim pokoju hotelowym twierdzi, że kobieta dała mu drinka, co spowodowało, że zemdlał. 27-letnia kobieta Wongpanya Dee z Chiang Mai została szybko zidentyfikowana przez CCTV i złapana przez policję w Pattaya i przewieziona na komisariat policji na Soi 9. Ponadto, panna Dee nie była najmądrzejszym złodziejem na świecie, ponieważ sprawdziła swoją prawdziwą tożsamość z personelem hotelu.

Przyznała się, że zabrała towar z pokoju turysty, gdy był nieprzytomny i już sprzedał je do lokalnego sklepu ze złotem w South Pattaya. Policja Pattaya współpracuje ze sklepem ze złotem, aby zwrócić złoto turystom. Sklep potwierdził, że złoto skradzione przez pannę Dee było warte tego, co twierdził koreański turysta. Nie wiadomo, co się stało z gotówką, ponieważ panna Dee twierdziła, że ​​jej nie ma.

Panna Dee stanie w nocy przed sądem i oskarżeniami o kradzież i napaść. Obecnie jest przetrzymywana w areszcie śledczym w Pattaya.

 

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/