Indian Tourist spada z szóstego piętra hotelu, uderza w drzewo i przeżyje, mówi, że to był wypadek

Pattaya-

Indyjski turysta Charles Mahamai Mohan, lat 39, urządzał przyjęcie w pokoju hotelowym z około siedmioma przyjaciółmi na balkonie swojego pokoju hotelowego we wczesnych godzinach porannych, 24 sierpnia 2018 r., kiedy spadł z szóstego piętra na ziemię poniżej.

Pan Mohan, który był czujny i świadomy, gdy przybyła policja i ratownicy, po drodze w dół uderzył w drzewo, co prawdopodobnie uratowało mu życie. Jednak strzaskał sobie nogę, biorąc pod uwagę wysokość upadku, który uważa za szczęściarza. Jego przyjaciele i on stwierdzili, że pili, a pan Mohan siedział na balustradzie balkonu. Stracił równowagę i upadł na ziemię.

Jego przyjaciele rzucili się na sam dół hotelu i wezwali pogotowie z pomocą hotelu, który szybko zabezpieczył pana Mohana i zabrał go do szpitala, gdzie oczekuje się, że całkowicie wyzdrowieje.

Policja rozmawiała z jego przyjaciółmi, ale ustaliła, że ​​upadek był wypadkiem i nie było żadnych oznak debaty lub kłótni, które mogłyby spowodować upadek. Pan Mohan zasugerował, aby inni turyści nie siadali na wysokich balustradach balkonowych.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/