Tajski mężczyzna spada z balkonu na trzecim piętrze, próbując przejść do pokoju swojego chłopaka, przetrwał

Pattaya-

Wczesnym rankiem o 5:30 rano obywatel Tajlandii, 31-letni Sunanat Pongtumpol, spadł z kompleksu Jomtien Complex, próbując przejść z pokoju Tajek do pokoju swojego chłopaka przez balkon na trzecim piętrze.

Stracił równowagę przechodząc z jednego balkonu na drugi i przewrócił się trzy piętra do szopy, poniżej której przerwał jego upadek i uratował mu życie. Był to drugi spadek w ciągu dwóch godzin (drugi z udziałem indyjskiego turysty) w Pattaya, na który zareagowały lokalne służby ratownicze. Doznał kontuzji pleców i doznał drobnych obrażeń prawej ręki, ale oczekuje się, że w pełni wyzdrowieje.

31-letnia panna Wassana Sribhon powiedziała, że ​​pan Pongtumpol wrócił do domu z pracy i zapomniał klucza. Nie chciał przeszkadzać swojemu chłopakowi, który spał i musiał pracować za kilka godzin i wiedział, że drzwi balkonowe są zawsze otwarte, ponieważ stwierdził, że często przeskakiwał wcześniej z balkonu na balkon, kiedy zapomniał klucza.

Panna Wassana nie spała i oglądała telewizję i pozwoliła panu Pongtumpolowi wejść na swój balkon i przejść do jego pokoju. Jednak stracił równowagę i upadł.

Służby ratunkowe szybko zareagowały, gdy panna Wassana zadzwoniła do nich i obudziła swojego chłopaka, który nie został wymieniony z imienia, który pojechał z nim do szpitala.

Pattaya News sugeruje, że nie należy próbować przechodzić z balkonu na balkon w żadnym mieszkaniu lub hotelu.

 

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/