Molo Bali Hai zostanie ponownie rozbudowane, Trzy opcje na stole, Decyzja do lutego

PATTAYA:–Pattaya rozważa trzy opcje znacznej rozbudowy przystani Bali Hai, aby pomieścić promy, łodzie pasażerskie i więcej łodzi motorowych.

Atirach Kanokwechayan, dyrektor Departamentu Robót Publicznych i Urbanistyki w Chonburi, przedstawił trzy opcje rozważane przez konsultantów Technology Co. podczas drugiego wysłuchania publicznego dotyczącego projektu w Aiyara Grand Hotel 15 sierpnia.

Konsultanci, w ramach umowy o wartości 20 milionów bahtów, zarekomendują do lutego najlepszą opcję dla Pattaya w oparciu o czynniki topograficzne, wyzwania inżynieryjne i wpływ na lokalne środowisko i gospodarkę. Wszystkie opcje obejmowałyby cztery pomosty promowe, cztery dla łodzi pasażerskich i osiem pomostów dla łodzi motorowych.

W sumie molo mogło pomieścić do 50,000 30,000 osób dziennie na odcinku około pół kilometra. Bali Hai obsługuje obecnie do XNUMX XNUMX osób dziennie.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/