Molo Bali Hai zostanie ponownie rozbudowane, Trzy opcje na stole, Decyzja do lutego

PATTAYA:–Pattaya rozważa trzy opcje znacznej rozbudowy przystani Bali Hai, aby pomieścić promy, łodzie pasażerskie i więcej łodzi motorowych.

Atirach Kanokwechayan, dyrektor Departamentu Robót Publicznych i Urbanistyki w Chonburi, przedstawił trzy opcje rozważane przez konsultantów Technology Co. podczas drugiego wysłuchania publicznego dotyczącego projektu w Aiyara Grand Hotel 15 sierpnia.

Konsultanci, w ramach umowy o wartości 20 milionów bahtów, zarekomendują do lutego najlepszą opcję dla Pattaya w oparciu o czynniki topograficzne, wyzwania inżynieryjne i wpływ na lokalne środowisko i gospodarkę. Wszystkie opcje obejmowałyby cztery pomosty promowe, cztery dla łodzi pasażerskich i osiem pomostów dla łodzi motorowych.

W sumie molo mogło pomieścić do 50,000 30,000 osób dziennie na odcinku około pół kilometra. Bali Hai obsługuje obecnie do XNUMX XNUMX osób dziennie.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/