Zastępca burmistrza Pattaya rezygnuje z powodów zdrowotnych, zastępując go 1 października

PATTAYA: – Zastępca burmistrza Pattaya Bandit Kunnajukr podał się do dymisji, powołując się na problemy zdrowotne.

Pan Bandit powiadomił burmistrza Anana Charoenchasri o swojej decyzji na piśmie 10 sierpnia, a Anan przyjął ją 15 sierpnia. Ratusz powiedział, że zastępca zostanie nazwany 1 października.

Były dowódca Wojewódzkiego Okręgu Policyjnego, Bandit, został mianowany przez juntę w lutym zeszłego roku. Miał za zadanie czuwać nad pokojem i porządkiem, zapobieganiem katastrofom, ruchem drogowym i turystyką.

Pan Anan powiedział, że Bandit powiedział mu w zeszłym roku, że zamierza pracować jako zastępca burmistrza tylko przez rok. Burmistrz powiedział, że rezygnacja nie będzie miała wpływu na projekty nadzorowane przez Bandit.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/