Zastępca burmistrza Pattaya rezygnuje z powodów zdrowotnych, zastępując go 1 października

PATTAYA: – Zastępca burmistrza Pattaya Bandit Kunnajukr złożył rezygnację, powołując się na problemy zdrowotne.

Pan Bandit powiadomił burmistrza Anana Charoenchasri o swojej decyzji na piśmie 10 sierpnia, a Anan zaakceptował ją 15 sierpnia. Ratusz powiedział, że zastępca zostanie wybrany 1 października.

Były komendant Rejonu 2 Policji, Bandit został mianowany przez juntę w lutym ubiegłego roku. Miał za zadanie nadzorować spokój i porządek, zapobieganie katastrofom, ruch drogowy i turystykę.

Pan Anan powiedział, że Bandit powiedział mu w zeszłym roku, że zamierza pracować jako zastępca burmistrza tylko przez rok. Burmistrz powiedział, że rezygnacja nie będzie miała wpływu na projekty, które nadzorował Bandit.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/