Trzecia osoba spada z pokoju na wyższym piętrze w ciągu jednego dnia, przeżywa

Pattaya-The Sawang Boriboon Rescue Center zostało wezwane wczoraj po południu na Soi 73 przy Sukhumvit Highway, aby znaleźć nieprzytomną dziewczynę, która spadła ze swojego pokoju na 4 piętrze budynku w Soi.

Była to trzecia osoba, która wypadła ze swojego pokoju w ciągu mniej niż 12 godzin, dwie poprzednie to Hinduski Turysta i Taj próbujący dostać się do mieszkania swojego chłopaka przez balkon. O obu tych artykułach informowaliśmy wczoraj.

Zszokowani przechodnie wyjaśnili, że usłyszeli głośny dźwięk spadającego czegoś i zobaczyli na ziemi dziewczynę zakrwawioną i nieprzytomną.

Ratownicy i ratownicy medyczni udzielili pierwszej pomocy dziewczynce, która miała rozległe rany na karku, ramieniu i lewej nodze. Została wysłana do Szpitala Miejskiego w Pattaya w Soi Buakhao w Południowej Pattaya. Policja zbada teraz tę sprawę i porozmawia z dziewczyną, gdy wyzdrowieje, aby dowiedzieć się prawdy o przyczynie incydentu.

W jej pokoju nie było nikogo, a drzwi były zamknięte.

Zapisz się!
ŹRÓDŁOLudzie z Pattaya
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/