Thai Maid kradnie prawie 500,000 XNUMX bahtów z pokoju hotelowego Amerykanina, kupuje samochód.

Tajka przyznała się do kradzieży kosztowności o wartości prawie 500,000 XNUMX bahtów od amerykańskiego turysty w Pattaya.

Pimsiri Boonchu, lat 26, pracowała jako pokojówka w hotelu Vogue w Pattaya Klang, kiedy popełniła kradzież na początku tego miesiąca.

48-letnia Amerykanka Tracy Nguyen powiedziała policji, jak umieściła znak „nie przeszkadzać” przed wyjściem z pokoju w hotelu 4 sierpnia.

Kiedy jednak wróciła, stwierdziła, że ​​brakuje jej kosztowności, w tym 3,500 dolarów w gotówce, diamentowych kolczyków o wartości 6,000 dolarów, złotej bransoletki o wartości 2,000 dolarów, platynowego naszyjnika i bransoletki o wartości 2,100 dolarów oraz designerskiej torebki o wartości 700 dolarów. Brakowało również paszportu, karty kredytowej i prawa jazdy pani Nguyen. Nie ujawniono, czy przedmioty zostały zabrane z sejfu lub pozostawione na otwartej przestrzeni.

Policja twierdzi, że pani Nguyen, która teraz wróciła do Stanów Zjednoczonych, skradziono kosztowności o wartości 464,000 XNUMX bahtów.

Po kradzieży Pimsiri, która nagle i tajemniczo zrezygnowała z pracy pokojówki, sprzedała skradzione przedmioty i za zarobione pieniądze kupiła samochód Honda Civic.

Policja w końcu wytropiła Pimsiri pod adresem w dzielnicy Nong Prue w mieście w sobotę, gdzie została aresztowana i przyznana do popełnienia przestępstwa.

Szef policji w Pattaya, Pol Col Apichai Krobpetch, powiedział, że kradzież zaszkodziła reputacji Pattayi i wezwał hotele do dokładniejszej weryfikacji personelu.

Jednak pułkownik dodał, że pani Nguyen powiedziała, że ​​incydent nie zniechęcił jej do Pattayi i że zamierza wrócić do ośrodka w przyszłości. Pani Nguyen stwierdziła, że ​​była pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i egzekucji policji w Pattaya w pomaganiu w znalezieniu podejrzanego.

  Oczekuje się, że Pimsiri będzie musiał zwrócić skradziony towar pani Nguyen.

Obraz po treści postu
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/