Kolejny roztargniony kierowca rozbija się z córką po próbie podniesienia buta

Pattaya-

  W trzecim wypadku zeszłego wieczoru, we wczesnych godzinach porannych 28 sierpnia, motocykl z mężczyzną i jego córką rozbił się w Soi Sukhimvit 53, powodując lekkie obrażenia.

  Mężczyzna, pan Chakkitti Sawai, lat 20, doznał obrażeń prawej stopy i nogi i został przewieziony do szpitala. Jego córka, której imię zostało zatajone, była zdrowa, ale była w szoku i zabrana z ojcem do szpitala. 

  Pan Chakkitti stwierdził, że wracał do domu z córką na swojej Hondzie Wave, kiedy spadł mu sandał córki. Obrócił się, aby podnieść but, ale stracił kontrolę i rozbił się. Z jego oświadczeń wynikało, że próbował podnieść but, który był sandałem za 40 bahtów, jednocześnie próbując prowadzić, a zatrzymać się, zaparkować i odebrać przedmiot.

  Nie wiadomo, czy spotka go jakieś zarzuty. Na miejscu zdarzenia policja zbada również telewizję CC. Motocykl został tylko nieznacznie uszkodzony w wypadku.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/