Niepełnosprawny mężczyzna próbuje odebrać sobie życie przed Fundacją Ojca Raya

Pattaya-

 Niepełnosprawny mężczyzna, pan Suwannee Sang, 36 lat, próbował odebrać sobie życie dziś po południu o godzinie 2:00 przed Fundacją Ojca Raya w Pattaya.

  Pan Sang, który jest psychicznie i fizycznie niepełnosprawny, otworzył kilka paczek trutki na szczury i zjadł je przed wejściem do fundacji, podczas gdy przerażeni obserwatorzy obserwowali. Świadkowie i zaniepokojeni przechodnie skontaktowali się z karetką, aby zabrać mężczyznę do szpitala i zapewnić mu pomoc medyczną.

  Pan Sang, który jest na wózku inwalidzkim, wymiotował i miał drgawki, kiedy został zabrany karetką do szpitala w Banglamung, aby zapewnić pomoc medyczną w nagłych wypadkach i usunąć truciznę z jego organizmu.

  Urzędnicy oświadczyli, że po udanym leczeniu będą szukać pomocy dla pana Sang w lokalnej klinice zapobiegania samobójstwom i depresji.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/