Niepełnosprawny mężczyzna próbuje odebrać sobie życie przed Fundacją Ojca Raya

Pattaya-

 Niepełnosprawny mężczyzna, pan Suwannee Sang, 36 lat, próbował odebrać sobie życie dziś po południu o godzinie 2:00 przed Fundacją Ojca Raya w Pattaya.

  Pan Sang, który jest psychicznie i fizycznie niepełnosprawny, otworzył kilka paczek trutki na szczury i zjadł je przed wejściem do fundacji, podczas gdy przerażeni obserwatorzy obserwowali. Świadkowie i zaniepokojeni przechodnie skontaktowali się z karetką, aby zabrać mężczyznę do szpitala i zapewnić mu pomoc medyczną.

  Pan Sang, który jest na wózku inwalidzkim, wymiotował i miał drgawki, kiedy został zabrany karetką do szpitala w Banglamung, aby zapewnić pomoc medyczną w nagłych wypadkach i usunąć truciznę z jego organizmu.

  Urzędnicy oświadczyli, że po udanym leczeniu będą szukać pomocy dla pana Sang w lokalnej klinice zapobiegania samobójstwom i depresji.

Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/