Rozproszony koreański kierowca uderza telefonem w drzewa na plaży Jomtien

Pattaya-

  O godzinie 11:00 zeszłego wieczoru, 27 sierpnia 2018 r., rozkojarzony koreański emigrant, 49-letni Kim Dongbae, stracił panowanie nad swoim pojazdem i uderzył w drzewo w Jomtien w pobliżu mieszkania Lumpini.

  Na szczęście nie było obrażeń innych niż drzewo i drobne uszkodzenia pojazdu pana Kima.

  Pan Kim czekał na policję i przyznał się im, że rozmawiał przez telefon ze swoją dziewczyną, kiedy przypadkowo go upuścił. Pochylił się, żeby podnieść telefon i stracił kontrolę nad samochodem, uderzając w drzewo. Przeprosił za incydent i rozproszenie uwagi.

  Nie wiadomo, czy panu Kimowi zostaną postawione jakiekolwiek zarzuty za ten incydent. Nie był pod wpływem alkoholu - poinformowała policja w rozmowie z The Pattaya News.

  Biedne drzewo jednak nie przeżyło tego zdarzenia.

  

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN Media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/