Rozproszony koreański kierowca uderza telefonem w drzewa na plaży Jomtien

Pattaya-

  O 11:00 wczoraj wieczorem, 27 sierpnia 2018 r., rozproszony koreański emigrant, 49-letni Kim Dongbae, stracił kontrolę nad swoim pojazdem i uderzył w drzewo w Jomtien w pobliżu Lumpini Condo.

  Na szczęście nie było żadnych obrażeń poza drzewem i kilka drobnych uszkodzeń pojazdu pana Kima.

  Pan Kim czekał na policję i przyznał się do nich, że rozmawiał przez telefon ze swoją dziewczyną, kiedy przypadkowo go upuścił. Pochylił się, by podnieść telefon i stracił kontrolę nad samochodem, uderzając w drzewo. Przeprosił za incydent i za rozproszenie.

  Nie wiadomo, czy pan Kim zostanie oskarżony o ten incydent. Nie był pod wpływem alkoholu, policja poinformowała Pattaya News.

  Biedne drzewo nie przetrwało jednak incydentu.

  

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał także w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Ma doświadczenie w sprzedaży detalicznej, HR i zarządzaniu operacjami. Od wielu lat pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie prosimy o e-mail Editor@ThePattayanews.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/