Rozproszony koreański kierowca uderza telefonem w drzewa na plaży Jomtien

Pattaya-

  O 11:00 wczoraj wieczorem, 27 sierpnia 2018 r., rozproszony koreański emigrant, 49-letni Kim Dongbae, stracił kontrolę nad swoim pojazdem i uderzył w drzewo w Jomtien w pobliżu Lumpini Condo.

  Na szczęście nie było żadnych obrażeń poza drzewem i kilka drobnych uszkodzeń pojazdu pana Kima.

  Pan Kim czekał na policję i przyznał się do nich, że rozmawiał przez telefon ze swoją dziewczyną, kiedy przypadkowo go upuścił. Pochylił się, by podnieść telefon i stracił kontrolę nad samochodem, uderzając w drzewo. Przeprosił za incydent i za rozproszenie.

  Nie wiadomo, czy pan Kim zostanie oskarżony o ten incydent. Nie był pod wpływem alkoholu, policja poinformowała Pattaya News.

  Biedne drzewo nie przetrwało jednak incydentu.

  

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem mediów TPN od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce, ale mieszkał również w Dallas, Sarasocie i Portsmouth. Jego doświadczenie obejmuje sprzedaż detaliczną, HR i zarządzanie operacjami, a od wielu lat pisze o nowościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od ponad ośmiu lat jako pełnoetatowy rezydent, jest dobrze znany lokalnie i odwiedza ten kraj jako regularny gość od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt z nami poniżej. Historie prosimy o e-mail Pattayanewseditor@gmail.com O nas: https://thepattayanews.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thepattayanews.com/contact-us/